Tvorba webových stránok a eShopovZaložiť webovú stránkuZaložiť e-shop

Pochádzajúci z BBD

Pochádzajúci z BBD

 

DEKANÁT  BANSKÁ  BYSTRICA - KATEDRÁLA :

  

Badín:

            ž.:

                  Kňažek  Martin                                   30.03.1988

            +.:

                   Lepieš  Andrej                                   1809-29.07.1885   Vlkanová

                   Lepieš  Ján                                        15.03.1838-27.03.1886   Vlkanová

 

 

  Banská  Bystrica – Fončorda:  

              ž.:

                  Staroštík  Peter                                  31.07.1977

                   Mažáry  Jaroslav                                1977     (susp.)

                   Staroštík   Peter                                 31.07.1977

                   Caban  Peter, ThDr., PhD.                 21.08.1978

                    Válka  Michal                                     1984

                    Kováč  Martin                                     1985

  

 

  Banská  Bystrica – Radvaň  

              ž.:

                  Spišiak  Martin                                  08.05.1973  (susp.)

         Lovič  Maroš, Ing.                            16.07.1977

        

              +.:

                   Liegerhoffer  Jozef                          09.01.1823-10.02.1876

                   Žembery  Jozef                                20.02.1862-24.04.1950

                   Bojsa  Jozef                                      1892-

 

 

 

DEKANÁT  BANSKÁ  BYSTRICA - MESTO :

 

Banská  Bystrica - mesto:

              ž.:

                   Holbík  Ján                                         09.06.1962

                   Gál  Ján                                              13.03.1967

                   Iskra  Marek, ThLic.                            22.09.1973

          Darmo  Andrej, ThLic.                       12.02.1977

                    Uhrík  Martin                                       20.08.1977

                 Rončák  Dušan                                     20.02.1981

 

 

              +.:

                   Gabon  Anton                                      16.01.1677-07.05.1735

                   Hanstadt  Ferdinand, SJ                     03.11.1682-20.11.1718

                   Slavkovský  Ben. Vojtech, SchP.       20.04.1683-11.09.1748

                   Erczl  Andrej  František                       1696-02.09.1764

                   Roys  František  Xav., SJ                    23.09.1713-01.03.1768

                   Thron  Jakub                                                  -1770

                   Gábor  Euzéb, OFM                            1721-13.08.1782

                   Roys  Vojtech, SJ                                23.04.1722-06.05.1755

                   Demeter  František  Xav., SJ              18.06.1740-1789

                   Egelský  Pavol                                     16.01.1755-06.11.1824

        Lassovszký  František                         10.10.1764-18.06.1826

        Veis  Jozef                                            1775-14.05.1811

        Kleinhans  Kristián                                1776-04.08.1828

        Dvorágh  Jozef                                     1777-03.03.1856

        Lassovszký  Ján                                   15.05.1789-13.01.1867

        Reuth  Alojz                                          15.08.1789-28.04.1838

        Schluga  Ignác                                     14.08.1797-17.03.1826

        Vozáry  Karol                                        11.08.1811-13.11.1866

        Šoltéz  Alojz                                          26.02.1816-18.02.1876

        Berlica  František, bisk.                        19.04.1816-13.04.1896

        Bittera  Ferdinand                                 30.05.1818-22.01.1899

        Markus  Július                                       08.09.1825-30.05.1893

        Petrák  Karol                                         29.02.1827-01.12.1886

        Csell  Ján                                              1839-1901

        Martinovich  Maximilián                         21.12.1844-29.07.1908

        Sándory  Július                                     02.10.1845-07.03.1930

        Osvald  Vojtech                                    18.04.1846-30.05.1902

        Brestyánszky  Jozef                             16.09.1852-24.10.1924

        Matejcsik  Ján                                       27.01.1855-

        Kausel  Kornel                                      1864-

        Bóry  Adolf                                            12.11.1865-20.03.1945

        Feldmajer  Augustín                             25.02.1866-31.10.1948

        Haiczl  Koloman                                    1866-1952

        Dianiška  Alexander                              23.03.1867-09.11.1923

        Majthán  Karol                                        02.10.1869-05.04.1949

        Psotka  František                                  14.10.1870-19.04.1918

        Uhrin  Ján                                              31.01.1874-01.06.1938  Kostiviarska

        Kalmančok  Andrej                               29.06.1883-15.06.1954  Kostiviarska

        Senček  Koloman                                 10.09.1889-12.04.1940

        Anner  Jozef                                         1898-1947

        Magyarits  Mikuláš                                18.09.1911-08.04.1938

        Kohút  Terézius  Maximilián, CCG       1923-2005 

        Vajda  Igor, SJ                                       16.03.1935-12.12.2001           

                  

 

Banská  Bystrica – Nová Sásová:

              ž.:         

                    Iskra  Ivan                                      21.11.1967

                    Donoval  Bruno  Branislav, OP          1978

 

 

Banská Bystrica – Stará Sásová:

 

 

Donovaly:

              +.:

                     Bačkor  Štefan, Sch P.                          02.01.1845-20.08.1909 

                     Milkin  Tichomír  (Donoval Ján)          14.08.1864-04.11.1920   Mistríky

                Missuth  Anton                                      19.11.1866-03.02.1935   Mistríky

                     Longauer  Ján                                      27.10.1868-28.10.1936   Hanesy

                     Schwarz  Jozef                                    04.03.1880-02.08.1932   Mistríky

                 Miartuš  Anton                                      22.08.1914-28.06.1984

 

 

Riečka:

              +.:

                      Dlhoš  Štefan                                      05.03.1865-21.04.1931

 

 

 

Staré  Hory:

              +.:

                    Čillík  Jozef                                       23.10.1784-22.02.1861

                Lepp  František, st.                                    -28.02.1827

                    Čillík  František                                 29.06.1807-18.10.1876

                    Čillík  Izák                                          21.01.1814-18.11.1856   Turecká

                Bulla  František                                 24.04.1817-14.08.1900

                     Čerej  Emil  (Loh)                            04.10.1859-27.11.1930

                Longauer  Klement                           20.10.1899-20.02.1962   Motyčky

                Chladný  Ignác, ThDr.                       30.06.1907-30.06.1977

                Gregor  Ignác  Ľudovít, CCG           18.04.1908-1995

                    Čunderlík

                Jesenský  Dominik  (Almáši)           15.02.1910-10.05.1977

                Chladný-Hanoš  Maximilián              17.02.1910-

                Lepp  František, ml.                           26.09.1911-15.04.1985

                 Babiak  Anton                                    31.12.1921-17.07.1998   Motyčky

 

 

Tajov:

              ž.:

                   Púchy  Arnold                                    24.01.1944

                   Mátik  Ján                                          1976

 

              +.:                  

                       Takáč  Koloman                                 29.06.1847-17.04.1920

                   Murgaš  Jozef                                    17.02.1864-11.05.1929

                   Murgaš  Karol, O. Praem.                  18.03.1881-23.06.1925

                   Gregor  Ján                                        14.01.1884-17.07.1945

                   Smida  Stanislav                                 06.01.1912-30.09.1978   Jabríková

                   Hríbik  Štefan                                                 1913-05.12.1970   Kordíky

                   Murgaš  Matej  Anton, OFM                          1920-1974   Kordíky

 

 

Uľanka:

              ž.

                   Kraus  Ján                                             20.10.1983   Jakub

 

 

              +.:

                       Murgaš  Ján                                      02.05.1873-20.11.1948   Jakub

                   Majerský  Eduard                             11.09.1877-05.11.1960

                   Spevák  Albín                                    22.05.1878-05.08.1900

                   Kallina  Ján                                        30.10.1879-1948

                   Jurovský  Jozef, SJ                          15.08.1899-30.12.1976  

                   Jurovský  Stanislav, ThDr.                03.05.1905-21.03.1979

                   Majer  Stanislav                                 04.11.1924-21.04.1995   Jakub

         Teml  Ján                                           17.01.1766-25.08.1830    Š. Dolina

         Schneider  Ján                                                      -26.05.1791        "       

         Pisch  Ignác                                                           -10.02.1806        “

                   Kmeth  Jozef                                       17.09.1772-04.07.1823        “

                  Teml  Vojtech                                       19.11.1775-20.08.1835        "

                  Zachej  Samuel                                   30.01.1782-16.11.1859        “

                        Kmeť  Anton                                                   1794-01.05.1823       “

                   Sásik  Vojtech                                     12.04.1913-18.05.1891        “

                       Sásik  Ignác (Sasinek ?)                    19.04.1821-29.12.1896        “

                   Kmeť  Štefan, ThDr.                           13.07.1868-1955                  “

                  Judt  Michal                                          23.09.1876-                          “

                  Vajcík  Alexander                                 08.02.1887-09.06.1964       “

                  Slobodník  Jozef                                 01.02.1902-20.04.1951        “

                  Vajcík  Peter, ThDr.                             17.04.1902-1985                  “

                      Javor  Ivan (Ries Viliam)                     29.05.1904-23.02.1989        "

                       Hanák  Jozef                                                  21.03.1951-04.09.2013      Jakub

 

 

 

 

DEKANÁT  BANSKÁ  ŠTIAVNICA:

 

Banská Belá:

              ž.:

                           Ivanič  Peter                                    11.03.1971

 

              +.:

                       Štepán  Peregrín  Ambróz, OFM           30.01.1744-11.11.1824

         Kolakovský  Ignác, SJ                                    18.09.1749-08.09.1814

           Rappensberger  Viliam, Sch P.                  14.09.1848-14.10.1928

           Gaszó  Anton, ThDr., Mons.                    1900-

                  Horák  Anton                                             1911-1994

                  

 

Banská Štiavnica:

              ž.:

                   Očenáš  František                              14.08.1938

 

              +.:    

                Faber  Ján                                                    1700-    

                Hausegger  Jakub, SJ                      09.03.1700-1765

                Hávor  Ján  Baptista, SJ                   25.11.1708-28.10.1773

                Halvax  František, SJ                         04.05.1712-1774

                Grueber  František                                                 -1783

                Eder  František, SJ                             01.09.1717-17.04.1772

                Revaj  Barnabáš  Ján, OFM                           1718-23.07.1784

                Kayling  Jozef, SJ                                08.01.1725-06.10.1791

                Neuschl  Matej                                                         -20.04.1795

                Eder  František  Xaver                                    1727-

                Adami  Ján  Nepom., SJ                      19.07.1738-22.05.1821

                Walitzek (Valiček) Frant. Xav.              03.02.1743-29.04.1828

                Oleram  Kletus, OFM                                      1749-

                Hoffman  Jozef                                     15.08.1760-

                Urbanec  Martin                                     18.01.1761-

                Vianini  Michal                                                  1761-06.02.1838

                Melczer  Andrej                                    01.10.1765-03.03.1825

                Krobot  Ján                                           04.09.1770-31.10.1833

                Steinlechner  František                        06.10.1772-26.02.1838

                Lajčák  František, bisk.                        19.12.1772-05.05.1843

                Weisz (Veisz) Ján Nep.                       02.05.1777-30.08.1864

                Rembs  Ignác                                      02.02.1778-

                Hauser  Juraj                                        24.01.1785-08.04.1861

                Kováč  Matej                                         15.02.1790-07.09.1848

                Urbánek  František                               02.04.1790-06.01.1880

                Daniš  František  Xav.                          24.10.1796-01.04.1849

                Jauer  Jozef                                          21.01.1805-24.11.1881

                Geben  František  Xav.                                    1806-22.08.1848

                Takács  Jozef                                       01.01.1806-31.05.1873

                Nedoli  Ján, Sch P.                               24.061806-14.01.1876

                Holzschuch  František                          20.02.1813-17.01.1871

                Bízay  Alexander                                  13.05.1820-1871

                Laszab  Karol                                        09.11.1835-18.12.1899

                Knopp  Anton                                        02.12.1836-06.02.1891

                Daubner  Jozef                                     20.07.1845-07.09.1928

                Walter  Július                                        16.02.1855-po 1920

                Daubner  Ján  Alojz, SJ                        28.07.1856-09.08.1909

                Korosi  (Kulhánek)  Albín, Sch. P.      16.01.1860-08.04.1936

                    Hajczl  Koloman                            14.10.1866-1952

             Gverk  Jozef                                 28.08.1868-

                Zámboy  Vojtech                                  26.09.1877-25.08.1916

                Mátrai  Bernard  František                    03.12.1881-

                Nádai  Koloman                                    24.02.1884-

                Szimrai  Ján                                          16.07.1886-1909

                Bočák  Július                                         18.02.1888-

                Palovčík  Jozef                                      20.11.1892-

                Markwarth  Gabriel                                 30.11.1892-

                Lang  Pavol                                             02.07.1918-06.05.1981

 

Podhorie:

     +.:

                       Mikuška  Štefan                                 24.12.1911-1976

                   Kollár  Štefan                                    1912-

                   Borgula  Baltazár  Jozef, OFM         1915-22.11.1944

                   Mucha  Juraj                                       28.10.1919-

         Mikuška  Michal, OCD                        01.12.1929-06.02.2010

 

 

Svätý Anton:

              ž.:

                             Legényi  Štefan                                 06.07.1979

 

              +.:

                    Trúchly-Sitniansky  Andrej                 09.11.1841-28.10.1916

                     Buzalka  Michal, ThDr., Mons.          18.09.1885-07.12.1961

                     Proft  František, SVD                        10.07.1915-06.05.2001  Prenčov

 

 

Štefultov:

              ž.:

 

              +.:

                  Pachinger  Alojz, Sch. P.                      05.06.1846-11.09.1913

                  Zorvan  Jozef                                       17.03.1882-17.02.1962  B. Studenec

 

 

Štiavnické  Bane:

              ž.:

                       Marko  Jozef                                   23.02.1945

                   Kubík  Bartolomej, SVD                16.11.1964     Vysoká  (susp.)

                   Ivanco  Jaroslav                             24.09.1976     Dekýš  (susp.)

 

              +.:

                    Hell  (Holl)  Maximilián, SJ            15.05.1720-14.04.1792

                Tihányi  Andrej                                                        -

                 Hrdina  Ignác                                      21.07.1784-28.02.1829 

                 Aschebrier  Anton                              15.02.1849-21.12.1897           

                      Balászy  Dezider                                1895-

                  Petrík  Jakub  Joachim, CCG           09.06.1909-02.08.1997 Vysoká

                  Belan  Ján, CM                                  02.07.1915-              Dekýš

                  Chovan  Kamil  Michal, OFM            10.05.1919-28.05.1995  Dekýš

 

 

        

DEKANÁT  BOJNICE:

Bojnice:    

    ž.:

                             Zoltánfi  Zdeněk                                23.05.1966

                            Jendrejovský  Juraj                            01.03.1970

 

 

         +.:

                    Kubranský  Ján, Sch P.                       24.07.1681-07.04.1725

         Poléczy  Peter

                   Istvánffy  Ján

                   Jančo  Jakub                                                -12.07.1712

                   Lacko  Matej                                        1703-29.09.1748

                   Nisznyánszky  Melchior  Ignác           30.06.1747-08.03.1813

                   Ferjanec  Ján                                      02.06.1893-1950

                   Málik  Rudolf                                       09.11.1888-1972

                   Minárik  Michal                                    29.09.1912-06.12.1968

                  

 

Kanianka:

     ž.:

                       Hanko  Ján  Joachim, OFM Cap.            30.09.1943

                   Adamík  Radoslav, CSsR                       26.08.1974

 

              +.:

                   Valašík  Ján                                      1720-1768

                   Hanko  Jozef                                     12.02.1913-08.03.1988

 

 

Koš:

              +.:

                   Pös  Jozef                                         22.12.1913-01.06.1986

                   Táska  Štefan                                    05.08.1916-13.05.1984

         Špetko  Jaroslav                                02.09.1945-2005

 

 

Lazany:

     ž.:

                        Karcagi  Andrej                                 31.03.1980    

 

     +.:

                  Obonya  Martin                                   1652-20.02.1720 

                   Bargár  Juraj                                      1873-

                   Országh  Ján                                     16.05.1816-22.10.1888

                   Bundzel  Jozef                                   28.02.1901-01.09.1966

 

Nedožery-Brezany:

              ž.:

                   Flimel  Ivan, CSsR                            01.03.1960

 

              +.:

                   Lehotkay  Frant. Ignác (Lehocký)                        -14.07.1737   Poluvsie

                   Červéni  Alojz, Sch P.                        28.03.1790-22.11.1853

                   Hromada  Tomáš                               13.12.1793-03.07.1870

                   Petic  Peter                                         06.06.1901-15.01.1938

                   Hromada  Jozef                                 16.11.1923-21.09.1994

                   Kmeť  Anton                                       23.09.1905-25.01.2003

                       Flimel  Štefan                                      17.08.1922-03.01.2010

 

   Nitrianske  Pravno:

              ž.:

                   Kotschner  Ján                                 1939

                   Machaj  Štefan                                  29.09.1971

                   Steinhübl  Peter                                29.05.1981  (susp.)

                   Fábry  Štefan                                    18.07.1981

                   Dedík  Adam, SCJ                            24.07.1984

 

              +.:

                       Simonyi  Juraj                                    1673-1727

                   Csernak  Juraj                                   1678-1729

                   Tschernak  František  Jakub            1683-1739

                   Wesserie  Juraj                                  1708-1736

                   Nelischer  Imrich  Ján                        1710-1751

                   Richter  František                               1724-1758

                   Kiparszky  Tobiáš, SchP.                   05.12.1742-11.10.1817

                   Zeiszel  Benedikt  Andrej                   1745-1812

                   Greschner  Andrej                              1755-1798

                   Richter  Jozef  Gabriel                       1763-1843

                   Richter  Ján                                        1768-1798

                   Briesztenszky  Andrej                        10.12.1769-21.04.1842

                   Boženec  Jozef                                  09.101777-07.01.1831

                       Greschner  Inocent  Alexej                04.06.1780-27.08.1834

                   Tencer  Anton                                     07.05.1780-26.01.1841

                   Hartman  Konštantín                          1784-19.06.1869

                   Bauer  Celestín  Jozef  (Pauer)        1784-1855

                       Briesztanszký  Vojtech  Anton, OSB 05.08.1786-15.02.1851

                   Schormann  Benedikt  Ignác              1788-1817

         Filkorn  Ignác                                      30.06.1790-03.01.1858

                   Schormann  Ján                                 1791-1870

                   Filkorn  Jozef                                      1793-1845

                   Czernak  (Černák) Ján                       13.01.1794-07.03.1848

                   Wolkober  Nepomuk  Ján                  1794-23.01.1852

                   Blei (Blasy) Juraj                                1798-1845

                   Wesserle  Andrej                               1799-1865

                   Greschner  Ján  Nepomuk, Dr.         20.05.1805-07.12.1881

                   Huszar  Anton                                     11.07.1805-29.01.1867

                   Bresztyenszky  Anton                         1806-1834

                   Czeisel  (Zeisel)  Anton                      1807-24.10.1841

                   Stenhubl  Jozef                                   03.10.1808-19.09.1870

                   Stiffel  Hilar  Jozef                              1812-1857

                   Richter  Anton  Jeremiáš                    1814-1851

                   Zeisel  Ignác  Gottfried                       30.03.1815-19.06.1871

                   Richter  Štefan                                   1816-1845

                   Szigethy  Lorenc  Adam                     1818-1863

                   Hagen  Štefan                                    1820-1903

                   Zeisel  Vincent                                   26.03.1825-25.02.1901

                   Zeisel  Ján                                         1826-02.01.1855

                   Richter  Štefan  Ambróz                    08.12.1827-05.10.1866

                   Leitmann  Anton, st.                          19.03.1833-02.02.1889

                   Czeizel  Gabriel, bisk.                       16.02.1835-21.07.1920

                   Leitmann  Štefan                               1835-1871

                   Czaizell  Václav                                 1837-1891

                   Czeizell  Ignác                                   26.07.1838-03.05.1926

                   Czeizel  Ján                                       1841-1894

                   Schwertsik  Anton                             1843-

                   Dira  Jozef                                        1844-

                   Bresztyenszky  Ján                           1849-1904

                   Kotschner  Jozef                               1850-1909

                   Kralik  Nepomuk  Ján                        1850-1871

                   Richter  Štefan                                   1856-

                   Dira  Ignác                                          1858-

                   Richter  Ján  Pavol                             1860-

                   Richter  Anton                                     21.03.1861-14.02.1942

                   Schwertsik  Ján                                  1862-1911

                   Stenhübl  Ambróz, st.                         1863-1919

                   Czeizel  Juraj                                      1865-

                   Dira  Ignác                                          1865-

                   Richter  Štefan  Matej, O.Cist.           16.02.1865-1942

                   Weber  Jozef                                     1865-

                   Kurbel  Ján, Dr.                                  1865-1904

                   Lányi  Pavol  Jozef, tit. bis.               29.06.1868-28.10.1931

                   Bresztyánszky  Ernest  Alojz             1868-1911

                   Bresztyenszky  Ambróz                     1869-

                   Zeisel  Anton                                      1869-1939

                   Uhlyanik  Ján                                      1871-

                  Stiffel  Ján                                            11.04.1872-18.08.1954

                   Elischer  Ján                                       1873-

                   Stiffel  Ladislav                                   04.09.1877-23.09.1969

                   Tutz  Juraj                                           1880-1933

                       Késmarki  Lányi  Eduard                    1881-

                   Filkorn  Eugen                                    10.11.1881-05.01.1974

                   Czeizel  Ján, ThDr.                             02.03.1886-16.10.1969

                   Stenhubl  Ambróz, ml.                        16.12.1887-10.02.1973

                   Kočner (Kotschner)  Jozef                16.03.1889-02.07.1963

                   Zeisel  Benedikt  Andrej                    20.03.1890-1973

                   Tenczer  Andrej                                  12.11.1890-17.11.1940

                   Leitmann  Štefan                                28.08.1891-13.04.1966

                   Damko  Anton                                    06.01.1892-05.02.1970

                   Paldauf  Štefan                                  09.06.1892-1972

                   Petruch  Jozef                                   15.02.1893-27.02.1961

                   Zeisel  Jozef                                      1897-1957

                   Kotschner  Eduard                            1898-

                   Richter  Pavol                                    1898-

                   Kotschner  Ján                                  1899-1925

                   Weber (Lackovič)  Jozef, SJ            11.07.1899-19.01.1989

                   Richter  Jozef                                    1900-

                   Petruch  Anton                                  1901-1968

                   Stenhubl  Jozef                                 26.03.1902-

                   Leitmann  Anton, ml.                         05.07.1912-27.02.1982

                   Damko  Andrej                                  04.12.1912-10.10.1981

                   Petruch  Ignác                                   1914-

                   Zeisel  Ignác                                      1914-

                   Simonides  Ján                                  16.07. 1915-

                   Schmidt  Wilhelm                               1915-

                   Štiavnický  Viliam                                1915-

         Kočner  Jozef, ThDr.                          08.08.1922-18.02.1996

         Kotschner  Jozef  Ferdinand, O. Carm. 1924-2001

 

 

Opatovce nad Nitrou:

             + :

        Važan  Imrich                                        21.12.1939-29.06.1999 

 

Tužina:

              ž:

                          Vrchovský  Marián                            1983     Tužina     

                           

             +.:

                       Páleš  Juraj                                        1753-1833   Kľačno

                   Bauer  Jakub                                     17.07.1894-26.04.1997

 

 

 

DEKANÁT  DETVA:

Detva:

              ž.:

                       Buzák  Ján                                      04.05.1960

                   Strapko  Jozef                                15.03.1962

                   Valent  Andrej, OCD                       25.11.1979

                   Cerovský  Pavel                             10.08.1982           

                   Sekereš  Peter                               10.08.1982

                   Porubský  Andrej                            30.07.1984

                   Lupták  Peter                                   29.10.1986

 

         +.:

                       Krnáč  Ján                                                 1682-22.05.1716

                   Czimra  Matej                                                     -20.04.1755

                   Michna  Matúš                                                    -16.02.1769

                   Hakel  Matej                                                        -06.12.1776

                   Ďurica  Imrich                                  07.10.1915-12.09.1991

 

 

Detvianska  Huta:

              ž.:

                       Kamenský  Ján                                  11.06.1938

                   Kubiš  Ambróz                                   10.03.1944

                   Nociar  Jozef                                     13.03.1947

                   Gibala  Jozef, SDB                            30.08.1952

 

              +.:

                       Klein  Emil                                        28.01.1867-16.09.1935

                   Caban  Tomáš                                 15.03.1888-02.05.1944

                   Pekár  Jozef                                     03.08.1919-09.07.1980

                   Michalík  Ján

                   Vojenčiak  Juraj, SVD                      19.10.1921-15.10.2001

                   Chovan  Juraj                                   17.02.1929-2010

                   Kubiš  Ambróz                                  10.03.1944-30.09.2016 

 

Hriňová:

              ž.:

                   Ďurica  Ján, SJ, ThLic.                     30.07.1943

                   Ľalík  Vladimír                                  09.04.1956

                   Sebíň  Martin                                    15.03.1963   Krivec

                   Tkáč  Peter                                       13.11.1969

                   Cerovský  Jozef                                20.03.1977

                   Spišiak  Miroslav                               23.05.1980

              +.:                  

          Hukel  Michal                                    25.02.1912-..06.1991

          Klimo  Ján                                        21.01.1943-20.08.2007

          Žilka  Štefan                                     07.08.1951-01.01.2015

 

Kriváň:

              ž.:

                       Vilhan  Pavol, S.S.D.                       02.11.1974   Korytárky

 

              +.:

                       Gáborík  Longín, CCG

                   Prokop  Emil, SVD                           22.07.1922-2006

 

 

Očová:

              ž.:

                     Šmál  Jozef                                       22.06.1950   Dúbravy  (susp.)

 

              +.:

                       Holéczy  de  Očová  František            20.08.1834-02.01.1880

                   Konôpka  Martin                                   17.01.1914-19.10.1956

                   Láclavík  Martin                                     09.11.1914-13.09.1990

 

 

Vígľašská Huta-Kalinka:

              ž.:

                   Mojžiš  Martin                                     23.04.1950

                   Stieranka  Roman                              12.05.1974  Slat. Lazy

 

              +.:

                         Brezanóczy  Pavol                             25.01.1912-11.02.1972   Sl. Lazy

 

 

Zvolenská  Slatina:

              +.:

                   Lepiny  František                                         -09.04.1747

                   Szmetanay  Ján                                  1806-11.01.1855

                   Dobák  Martin                                      1909-199

 

 

 

DEKANÁT  TURČIANSKE  TEPLICE

 

Horná  Štubňa:

              ž.:

                       Zetocha  Ján, Sch P.                          29.09.1951

                   Lichtner  Ján, Sch P.                          1952

                   Kraus  Viktor                                       12.01.1956

                   Frindt  Ľudovít, Ing., ICLic.                15.12.1964

 

              +.:

                       Germani  Andrej                                1686-22.01.1732

                   Czeizel  Ladislav                               25.08.1849-25.12.1924 Sklené

          Lehner  Alexander                            14.01.1893-

         Dolák  Ján, CM                                   11.01.1916-2009

 

 

Kláštor p. Znievom:

              +.:

                       Benedikt z Turca                         15.stor.   Turiec

                Balog  Mikuláš                            1625-06.10.1689   Turiec

                   Matz  Samuel, SJ                              26.08.1716-1788

                   Kluch  Jozef, nitr. biskup                   30.03.1748-31.12.1826

                   Duchoň  Ján                                      1751-12.08.1824   Turiec

                   Vároš  Ignác                                      14.09.1765-02.04.1833

                   Tučko  Matej                                                 1798-25.02.1845   Slovany

                   Ondrejkovič  Ján                               14.03.1814-13.09.1895

                   Országh  Ján                                     16.05.1816-22.10.1888

                   Junás  Jozef                                      24.04.1819-13.05.1881   Slovany

                   Kluch  Ján                                          20.05.1827-11.12.1902

                   Reisner  Fidel                                    1836-             Slovany

                   Kluch  František                                 21.09.1845-01.04.1914

                   Matúškovič  Martin                             03.11.1851-07.01.1919   Slovany

                   Duchoň  Emil                                      21.01.1864-

                   Czeisel  Juraj                                     19.04.1865-05.12.1937

                   Miko  Juraj                                          11.08.1874-05.02.1955   Slovany

                   Porubský  Ján                                    23.06.1874-05.03.1953

                   Polerecký  Ján                                   04.03.1895-1976

                   Šišan  Emil                                         07.11.1914-09.07.1984

 

 

Mošovce:

              +.:

                       Koszegi  Anton                                                     -13.09.1744

                   Salaki  Michal                                    29.01.1744-17.01.1796   Borcová

         Ulmann  Anton                                                       -15.01.1849

                  

Slovenské  Pravno:

              +.:

                       Thorányi  Ján  Alexej                                               Láclavá

                   Sculteti  Juraj                                     1741-             Ondrášová  

                   Skalák  Augustín                               23.08.1887-28.06.1961

                   Vrtík  Jozef                                        10.06.1910-08.03.1948

                   Gregorovič  Tibor                              14.04.1913-01.12.1983

 

                  

Turčianske Teplice (Háj):

              ž.:

                   Koryťák  Igor                                     15.05.1954

                   Ondrík  Peter                                     28.08.1981

 

                   +.:

                        Karas  Milan, OFM Cap.                    02.1969-30.04.2013

 

 

Socovce:

              +.:

                       Šteffko  Juraj                                              1796-27.08.1868   Ležiachov

                   Rajecký  Ján                                                        -           Moškovec

                   Vojták  Anton                                               1831-1886  

                   Orszagh  Emil                                   30.12.1882-17.05.1927    Ležiachov

         Ondrík  Emil                                       06.11.1910-13.10.2010

 

Turčiansky  Michal:

    ž.:

                    Poláček  Jozef                                   01.11.1970

 

              +.:

                    Valentiny  Ján                                    10.11.1756-04.04.1812

 

Turčiansky  Peter :

                    ž.:

                    Štrba  Jozef, ThLic.                          22.08.1967   Košťany n Turcom

                    Lojan  Pavol                                     1982    Necpaly

 

            +.:

                    Kromholc  Michal, SJ                 1672-1739     Žabokreky

                    Janda  Jozef  Napoleon             18.06.1869-30.05.1945         Necpaly

                    Dlugopolský  Jozef                     11.08.1890-14.05.1956

                         Šalát  Anton                                        12.06.1892-17.091944    Necpaly

                         Petráš  Lukáš                              02.11.1894-25.03.1966    Necpaly

                    Nyary  Ernest  Charles  Albert, OCD, arcib.  30.08.1906-18.08.1987

                    Pospiech  Jozef                                    -1976

                    Žila  Milan, MUDr.                         27.01.1971-22.08.2008

 

Valča:

                ž.:

                        Jakubec  Martin                                 16.08.1973    (susp.)

            +.:

                   Hulini  Ján, SchP.                                       1711-1777    Rakovo

                    Podhorský  Jozef                                               -04.03.1760    Benice

                    Filo  Michal                                                        -1790

                    Peťko  Juraj                                                       -20.04.1797

                    Peťko  Andrej                                  31.01.1763-20.06.1844

                    Hrivnák  Juraj                                  10.08.1819-27.07.1898

                    Hrivnák  Matej                                  20.02.1829-25.07.1917

                    Tomcsányi  Peter                             28.06.1857-23.05.1884

                          

 

 

DEKANÁT  KRUPINA

Bzovík:

              ž:

                       Urban  Štefan, SDB                            27.09.1945

                   Bartík  Svorad  Ján, Opus J.S.S       27.04.1974     Uňatín

 

             +:

                   Hepner  Ján                                        1731-1791

                   Baraník  Ján                                         01.05.1886-15.06.1943

                   Hnilica  Pavol  Mária, SJ, Mons.         30.03.1921-08.10.2006    Uňatín

 

           

Čekovce:

             ž:

                       Kováč  Ján                                        1965    (laicizovaný)

                       Krnáč  František                                04.04.1970    Dolné Mladonice

 

 

Dolný Badín:

             +:

                  Kohári  Štefan, SJ                                 11.03.1649-29.03.1731  Čabr. Vrbovok

                      Jaďuď  Šebastián  Peter, OFM Cap.    11.10.1923-13.12.1998     Selce

                  Janovský  Metod  Ján, OFM Cap.        01.01.1923-31.03.2006    

       

Dudince:

 

 

 

Hontianske Nemce:

             ž:

                       Labuda  Gabriel  Jozef, O Praem.     24.03.1949

                   Bučík  Ján, Mons.                                 03.07.1961

                   Mozola  Ján                                          04.12.1961   Rykynčice

                   Meňuš  Jozef                                        03.11.1970    Rykynčice

                   Lukáč  Pavel                                         06.08.1974

                   Piatrov  Pavel, SDB                              1974      Domaniky

 

             +:

                   Petróczy  Tomáš                               1641-19.08.1714

                        Valuš Ján  Krstiteľ                       06.06.1853-20.06.1877

          Stiblo  Augustín                                 1886-            Rykynčice

          Kalina  Štefan, ThDr.                         24.12.1899-12.04.1985     Rykynčice

          Homola  Ján, Sch P.                          03.08.1909-14.03.1984

                   Salatnay  Michal                                  27.01.1909-             Domaniky

                   Oršin  Anton                                        28.07.1913-21.11.1978    Rykynčice

                   Lukáč  Štefan, SDB                            13.08.1915-03.04.1980    Rykynčice

                   Šuška  Augustín                                  19.02.1924-2007      Rykynčice

                   Šnajder  Ján                                         1956-1999

 

 

Krupina:

             ž.:

                       Geljen  Pavel, Ing.                             29.12.1956

                   Jombík  Pavol                                    24.10.1975

                   Dado  Martin                                       31.01.1977

                   Krajč  Marián                                      20.03.1977

                   Lukáč  Marcel                                     21.06.1977 (susp.)

                                Melich  Marek                                     1987

 

             +:

                   Žemberi  Juraj                                                      -1696

                   Zabojník  Peter, Sch P.                     24.06.1672-28.03.1728

                       Ocsovský  Juraj                                                     -25.11.1794

                   Valla  Ignác  (Forgács)                                1752-1814

                   Alagovič  Ladislav                             14.12.1767-31.12.1846

                   Dermár  Ján                                                  1772-06.05.1829

                   Kováry  Ján                                         28.04.1812-10.08.1860

                   Céri  Jozef, Sch P.                                                 -1866

                   Melcer  Juraj                                      07.02.1814-28.02.1869

                   Dermár  Karol                                               1819-1888

                   Gonda  Juraj, ThDr.                           04.06.1848-10.02.1917

                   Hermann  Jozef                                 28.01.1878-

                   Javorka  Ján                                      03.05.1884-01.12.1949

                   Grnáčik  Jozef                                   04.02.1903-09.08.1948

 

          

Litava:

            ž.:  

 

            +.:

                       Šimonič  Štefan                                        -1779

                   Bartoš  Ľudovít                                1815-1876

 

 

Sebechleby:

             ž.:

                     Kemp  Jozef, JCDr.                          17.05.1972

                   Suchý  Marek                                     15.05.1973

                   Vician  Ján                                          11.12.1980

 

             +.:

                   Schores  Juraj                                                    -1727

         Pierstll  Andej                                              1700-27.06.1768

                       Šorec  Imrich                                    26.07.1769-04.09.1855

                   Kemp  Michal, ThDr.                        18.09.1792-20.05.1865

                   Lauko  Michal                                              1832-1898

                   Schores   Ján                                                      -

                   Šimuth  Ľudovít                                28.11.1898-23.02.1945

                   Fidluš  Michal, ThDr.                                   1909-1967

                   Šimuth  Jozef                                   30.05.1909-04.08.1980

                   Štámec  Jozef, SDB                        28.10.1922-31.12.1996

 

             

Senohrad:

              ž.:

                       Matejka  Ľubomír                             02.11.1977

         Fintor  Irenej  Maroš, OP                 24.10.1978

                   Poliak  Jozef                                     12.09.1978

         Malček  Ján                                        22.03.1980

                  

             +.:          

                       Vida  M.

                   Blásy  Jozef                                     25.02.1813-30.05.1879     Lešť

                   Laučík  Michal                                             1815-1898

                   Kamaszy  Matej                                09.02.1817-22.01.1894

                   Ližbin  Karol                                      26.01.1910-05.09.1963

                   Golis  Vincent  Stanislav, OP           09.03.1950-14.02.2005

 

             

Terany:

             +.:

                       Pružinský  Imrich                                      -1785

 

 

 

DEKANÁT  LEVICE

 

Bátovce:

            +.:

                Halický  Ondrej  Fridrich                     16.01.1753-12.04.1830   

                Petyko  (Peťko)  Alexius                     1822-1903     Pečenice

 

 

Čajkov:

             +.:

                  Nichta  Jozef                                     1783-1856

 

 

Hontianske Trsťany:

             ž.:

                       Meňuš  Marián                                  29.01.1979

            +.:

                  Piatrik  Jozef                                     1933-1995

                      Palkovič  Ján  Štefan                           1925-1999          

 

 

Hronské  Kosihy:

              +.:

                  Kosický  Mikuláš, srcib.                                        -1366

                  Bajan  Pavol, SJ                                01.12.1912-10.08.1978   Podlužany

                       Repiský  Ján                              23.08.1930       Podlužany

 

Krškany:

             +.:

                    Majlát  Anton, SJ                        09.06.1739-20.12.1801

               Hanák  Ján, Sch.P.                     25.06.1812-02.09.1849  Malý Kiar

                  Mikula  Vojtech, SJ                           05.05.1920-08.09.1992

                  Žabka  Ján, SJ                                  12.02.1922-10.10.1981

 

 

Levice – mesto:

             ž.:

                        Mališ  Ján                                          12.09.1968

                   Paška  Martin                                    17.10.1977

                   Nuota  Juraj                                       15.04.1980

                   Tóth  Peter                                                    1981

                    Mališ  Michal                                     14.01.1987

           

 

             +.:

                       Kazi  Ján, SJ                          08.09.1686-06.05.1759  

                Kazi  František, SJ                 1695-1759

                Fabri  František, SJ                10.08.1726-1788  

                Pallya  Štefan, Sch. P.             10.09.1740-06.04.1802

                Hindy  Michal, Sch.P.               09.11.1807-02.12.1868

                Müller  Karol                                  1819-1880 

                   Bartoš  Jozef, Sch.P.                    06.09.1853-09.12.1931

                   Dodek  Andrej                                1866-1933

                   Androvich  Vojtech                        05.05.1887-07.01.1918

                   Rakita  Arpád                                  1903-

                   Koczab  Viliam                                1911-

                   Gilányi  Ladislav                              1925-

 

 

Levice – Rybníky:

             ž.:

                         Behula  Ján                                      14.12.1979

                    Husár  Marián                                  1990

 

 

Nová Dedina:

             ž.:

                        Števko  Viktor, SVD                          19           Gondovo

                   Priebera   Anton                                27.05.1950

                   Krchňavý  Miloš                                 02.02.1970   (susp.)

                   Stribula  Tomáš                                 03.05.1984

 

            +.:

                Liptai  Ondrej                                        30.11.1796-03.11.1871

 

 

Pukanec:

             ž.:

                       Locner  Štefan, O Praem.                07.09.1967

 

             +.:

                        Wolfgang                                                            -12.08.1551

                   Zbiško  Jozef  Karol, bisk.               15.11.1711-10.05.1774

                        Láni  Karol                                        18.12.1812-23.05.1856

                   Ocsovský  Ján                                  1834-1903

                  

            

 

Santovka:

            +.:

                 Bartko, CCG                                                                   Domadice

 

 

 

Žemberovce:

             ž.:

                       Kliment  Ján                                      12.09.1980

 

             +.:

                         Csaudt  Ľudovít                                1875-

                    Bajan  Štefan, SJ                             25.04.1919-04.02.2004

 

 

 

 

DEKANÁT  NOVÁ  BAŇA

   

Brehy:

              +.:

                       Janovský  Jozef                                            1730-30.11.1794

                   Jakubík  Ján                                       03.04.1813-28.05.1896

                   Šimoni  František  (Šimuník)             14.09.1885-08.08.1940

                   Nehnevaj  František                           15.01.1895-03.08.1968

                   Šváral  Ján                                          21.08.1911-12.12.1941

 

 

Bzenica:

              +.:

                        Kmeť  Andrej                                    19.11.1841-16.02.1908

                   Kliman  Jozef                                    23.08.1913-11.05.1986

 

 

Hliník n. Hronom:

              ž.:

                        Sobôtka  Ľudovít, Ing.                      08.06.1970

 

              +.:

                        Kliman  Andrej                                   24.06.1902-30.12.1980

                   Murár  Jozef                                      25.05.1916-28.09.1984

                   Chmelo  Jozef                                   29.06.1921-05.06.2008

 

 

Horná  Ždaňa:

              ž.:

                   Solár  Vladimír                               03.02.1976   Prestavlky  (susp.)

 

              +.:

                       Čierny  Vavrinec                               08.02.1887-1964     H. Trnávka

                   Kráľ  Ladislav                                   24.08.1908-19.11.1981     Prestavlky

                   Beňo  Ján Augustín, SDB               12.10.1921-21.09.2006     Prestavlky

 

 

Horné  Hámre:

              ž.:

                       Búry  Jozef                                        1966   Župkov

                   Bištuť  Jozef, SVD                            1966

          Barina  Peter, SDB                            30.11.1968   Župkov

 

              +.:

                        Kosťov  Peter                                   26.03.1911-30.10.1987  Župkov

                   Kamody  Emil                                   1914-

 

 

Kľak:

              ž.:

                       Michalov  Jozef, SVD. RNDr., CSc.  14.07.1933   Ostrý Grúň

                   Repiský  Peter                                    07.08.1981   Hrabičov

 

 

Nová  Baňa:

              ž.:

                         Zeman  Vojtech, SDB                        28.03.1930

                    Štrba  František, OSB                        02.12.1954

                    Brodek  Peter                                     1957

           Tužinský  Vít                                       02.04.1959

                    Tencer Dávid Bartimej, OFM Cap, ThLic. bisk.      18.05.1963

                    Jányi  Tibor                                         19.09.1964

                     Štrba  Blažej, S.S.D.                          02.02.1971

                     Vozár  Karol                                        03.10.1974

                     Tomaga   Milan

                      Vician  Peter, OFM Cap.                    1973

                            

 

              +.:

                        Kidoncsek  Martin                                      -

                   Prochotský  Juraj                                                 -

                   Veselý  Adam                                              1762-1819

                   Orgler  Jozef                                     29.12.1772-06.09.1829

                   Simonyi  Ján                                     07.01.1775-23.11.1852

                   Polák  Štefan                                                       -

                   Matzko  Ján                                      27.12.1792-18.08.1880

                   Klein  Juraj                                                           -

                   Vallovits  František                                              -

                   Orgonás  Štefan                                                  -

                   Palmer  Alojz                                    13.04.1805-10.11.1881

                   Kopernický  Štefan                           07.09.1813-01.05.1884

                   Pokorný  Rudolf                                        1838/9-1894

                   Tencer  Ján                                       09.10.1844-15.03.1911

                   Riszner  Július                                              1879-1939

                   Herko  Štefan                                                1898-1957

                   Pátkay  Štefan                                               1901-

                   Príner  Ladislav                                 07.06.1918-17.05.1995

                   Šimunek  Anton                                23.04.1922-03.08.1990

                   Rozinaj  Ján                                      10.06.1927-05.06.2005

                   Štrba  Stanislav, SDB                        11.06.1931-2012

 

Prochot:

              +.:

                        Filkorn  Anton                                   23.11.1873-27.03.1934

                   Čierny  Ján                                        1926-

 

 

Rudno  n. Hronom:

              +.:         

                        Luky  Gejza                                      1921-

 

 

Sklené  Teplice:

 

 

Tekovská  Breznica:

              ž.:

                       Škvarka  Blažej, OSB                        29.12.1966

                   Graus  Milan                                      24.06.1972   (susp.)

 

              +.:

                       Ďurovský  Juraj                                         -1760

 

 

Veľké  Pole:

              +.:

                       Cziger  Matúš  Gregor                               -

                   Gašparík  Koloman                           30.05.1854-           Píla

 

 

Vyhne:

              +.:

                        Posch  Samuel                                 1817-

                   Kriváň  Alexander                              26.02.1910-03.08.1974

 

 

Žarnovica:

              ž.:

                         Horváth  Dušan                                  01.04.1968

                    Baláž  Peter                                       03.08.1980

 

              +.:

                       Zbrankovič  Ján                                22.05.1754-15.12.1829

                   Madvay  František  Xav.                   07.09.1772-16.08.1885   B. Hodruša

                   Komora  Alex                                    29.01.1790-25.12.1853   B. Hodruša

                   Reiprich  Anton                                 30.05.1836-08.01.1910   B. Hodruša

                   Szlobodný  Imrich                             04.11.1841-04.12.1908     Kopanice

                   Osvald  František  Richard               03.10.1845-14.04.1926   B. Hodruša

                   Žilinčan  Vojtech                                1888-

                   Haverla  Hyacint  Anton, OFM          20.01.1895-22.01.1976   B. Hodruša

                   Boháč  František                                1911-              D. Hámrre

                    Maruška   Ľudovít                             24.08.1913-06.01.1950

                    Scheimer  Emil                                 31.12.1923-2007     B. Hodruša

 

 

 

 

DEKANÁT  PARTIZÁNSKE

 

Bystričany:

              ž.:

                   Frívalský  Metod                               05.07.1954

                   Benko  Marián                                   24.07.1968

 

              +.:

                        Bujna  František                                1910-1983

                   Frívalský  Jozef                                 1912-

                        Obžera  Ján, ICLic.                                    14.04.1951-04.11.2013

 

 

Čereňany:

              +.:

                        Bellai  Ernest                                     1813-29.09.1848   Chalmová

                   Žilka  Ján  František                            

 

 

 

Kamenec p. Vtáčnikom:

              +.:

                       Majteni  Uriel, O. Praem.                   1480-1546

                   Zimáni  Ľudovít, SchP.                       25.12.1748-10.02.1805

                   Kostolányi  Imrich                               18. st.

                   Tarnóci  Ján                                        1801-1872

                   Tarnóci  Ladislav                                         -

                   Štanga  Ján                                         18.11.1814-13.10.1866

                   Štanga  Štefan                                     23.06.1822-07.07.1904

 

 

Kolačno:

              ž.:

                       Gendiar  Juraj, SchP.                         1974

 

              +.:

                   Valašík  Ján                                      1720-23.03.1768

                   Korec  Rudolf                                    1913-1980

                   Vačko  Anton                                     14.11.1914-02.09.1986

 

 

Malé  Kršteňany:

              ž.:

                   Krištín  Vojtech, CM                          31.04.1931   V. Kršteňany           

                   Pilát  Miroslav                                    10.04.1970   V. Kršteňany

 

              +.:

                   Jurika  Lazar  Ján                                       -

                   Dubina  Jozef                                    25.10.1730-04.11.1807

                   Ludvigh  Gejza                                   18.03.1877-16.11.1944

                   Straka  Jozef, ThDr.                          21.08.1903-19.11.1971   V. Kršteňany

                   Hlbina  Gašparovič  Pavol                 13.05.1908-21.10.1977   V. Kršteňany

                   Krištín  Štefan, CM                            06.04.1909-2005

 

Oslany:

              ž.:

                   Kopanický  Juraj                               18.12.1972

                        Hýrošš  Štefan                                  29.07.1978

 

              +.:

                  Tagani  Vojtech, Sch P.                    02.02.1685-01.05.1760

                  Oszlany  Ferdinand, Sch P.             23.01.1705-16.06.1742

                   Tamaškovič  Andrej                                     1711-02.07.1737

                  Tagani  Vojtech, Sch P.                     02.02.1685-01.05.1760

                       Hirs  Andrej

                  Laszlovský  Ján                                                      -13.02.1751

                  Laszlovský  Martin                                                  -28.10.1758

                  Drahos  Štefan                                                       -02.04.1755                       

         Novacký  Štefan  Imrich                                        -25.07.1760

         Michalovics  Andrej                                               -16.08.1760

                   Nedecký  Adam                                            1706-04.10.1761

                   Ledai  Leonard, Sch P.                       09.05.1708-04.06.1780

                   Király  Michal                                                     

                   Hoksáry  (Holcsáry)  Ján                               1715-16.02.1759

                    Ledai  Hieronym, Sch P.                     21.04.1730-28.01.1779  

                   Liptovský  Ignác  Ján                                              -19.11.1796

                   Sticzay  Ján                                          28.12.1758-23.08.1829

                   Knapovský  František                          18.10.1767-07.07.1827  

                   Náčei  Hieronym, Sch P.                     24.02.1786-04.06.1849

                   Nécsey  Juraj                                       19.04.1791-14.01.1856

                   Holmiky  Vincent                                             1805-10.08.1838

                   Michalovič  Andrej                                                              -1842

         Nécsey  Valentín, can.                         11.02.1809-02.10.1873

         Tagányi  František, can.                       31.10.1816-01.02.1894

         Hýross  Michal, can.                             17.12.1824-02.08.1908

         Nécsey  Andrej, can.                            23.08.1832-12.01.1900

         Markovits  Lazar                                    16.12.1835-         

         Tagányi  Alojz, can.                               12.07.1845-

         Porubský  Vincent, OFM                       24.09.1862-

         Hinffner  Vojtech                                     30.12.1863-

         Michalovič  Eduard                                 28.07.1866-

        Polónyi  Juraj                                           14.04.1886-20.02.1956

        Porubský  Vojtech                                   11.09.1886-

        Berényi  Lukáš                                         12.10.1890-17.08.1980

        Polónyi  František, SJ                              01.12.1892-03.03.1965

        Nécsey  Eduard, arcib. nitr.                     09.02.1892-19.06.1968

        Polónyi  Štefan  Ľudovít, SJ                    06.08.1894-06.08.1970

        Hudec  Jozef                                            27.02.1897-05.05.1969

        Janovič  Tiburcius                                    22.04.1902-25.11.1976

         Hýrošš  Karol                                           05.10.1914-2011

                    

 

Partizánske – mesto:

              ž.:

                   Kýška  Matej, Sch P.                         25.05.1950

                   Šafar  Jozef                                                 1962

                   Lukáč  Dušan                                               1962

                   Zajac  Ladislav                                  02.06.1974

                   Gális  Marek, SDB                            20.03.1978

                   Karcol  Juraj                                      20.04.1984

          Kuník  Tomáš                                    18.08.1984

 

                  

Partizánske-Šimonovany:

              ž.:

                       Meško  Jozef, ThDr., PhD.                   25.05.1948

                   Kollár  Pavol,Sch P.HELic., ThDr., PhD.           05.03.1953

                   Dado  Branislav                                     20.10.1972

                   Ďurdík  Norbert                                     17.08.1974

                   Machalík  Rudolf, O. Praem.

                   Štefina  Tomáš                                      05.06.1981

 

 

Partizánske-Šípok:

              +.:                   

                   Ivanka  Štefan                                     24.12.1922     M. Uherce

 

 

 

Veľké  Uherce:

              ž.:

                       Hudec  Peter                                     14.04.1971

                   Eliáš  Anton                                       07.06.1973

                   Straka  Libor                                     20.05.1974

                   Dubina  Ján                                       08.01.1980     Pažiť

                   Svrček  Miroslav                               10.01.1980     (susp.)

                        Foltán  Filip

 

              +.:

                       Pavlovič  Jozef                                 1834-1905   Pažiť

                   Bóc  Karol                                         1863

                   Čičman  Anton                                  12.06.1886-

                   Foltán  Ferdinand                             1908-1996

                   Foltán  Július                                     1914-2002

 

 

Zemianske  Kostoľany:

              ž.:

                   Fábry  Pavol                                       1974

                   Milo  Maroš                                         28.05.1975

 

              +.:

                        Kostoláni  Juraj, arcib.                     1435-1523

                   Kostoláni  Mikuláš                                      -

                   Tarnóci  Matej, bisk.                           1605-07.08.1655     D. Lelovce

                   Sveteny  Mikuláš, OSPPE                 1644-11.11.1678

                   Rajcsáni  Juraj, SJ                              08.09.1670-05.07.1734

                   Rajcsáni  Ján, SJ                                1671-1733

                   Tarnóci  Pavol                                             -1735   D. Lelovce

         Tarnóci  Melchior, SJ                           24.02.1704-09.10.1781   D. Lelovce

         Kostolányi  Alexander                          18. st.

         Varga  Tomáš                                       08.12.1784-20.04.1850

         Wilde  Jozef                                         1902-

         Kováč  Ján                                            1915-

 

 

 DEKANÁT  PRIEVIDZA:

                  

Handlová:

              ž.:

                   Jargang  Theo                                   1939

                   Dufka  Peter, SJ                                1962

                   Dufka  Juraj, SJ                                 27.11.1962

                   Dufka  Vlastimil, SJ                           18.12.1966

                    Benčát  Jozef                                    1990

 

              +.:

                     Korec  Vavrinec, SchP.                    15.08.1805-04.03.1871

                   Koretz  Pavel                                     15.01.1827-1877

                   Koretz  Anton                                             -

                   Wohland  Jozef                                 17.03.1831-23.09.1911

                   Drexsler  Ignác                                  1847-1927

                   Gurtler  Jozef                                    24.01.1854-11.06.1940

                   Wohland  Ignác                                 1860-1955

                   Drexsler  Anton                                 1865-1949

                   Ficzel  Ignác                                     09.06.1881-15.12.1915

                   Ficzel  Jozef                                     11.031883-23.12.1918

                   Ficzel  Anton                                     23.11.1884-1957

                   Lang  Jozef                                       1893-

                   Lang  Johan                                      1899-1962

                   Melser  Felix  Thomas                      1909-1974

                   Rosenberger  Andrej                        1912-1949

                   Pös  Pavol                                         19.11.1914-

                   Maday  Jozef                                     10.12.1915-1987

                   Rosenberger  Ján                             23.08.1915-22.12.1969

                   Pös  Jozef                                         19.08.1916-21.02.1973

                   Hicki  Lukáš                                       1916-1979

                   Windisch  Ignác                                 1917-

                   Grolmus  Andrej                                 1918-

                   Hromádka  Ladislav                           11.09.1920-18.08.2005

                   Schuster  Anton                                 1923-1979

        

 

Chrenovec:

     +.:        

                   Páleš  Emil                                        19.03.1920-

                   Grolmus  Lukáš                                18.10.1796-28.03.1877

                   Lenhart  Jozef                                   19.10.1911-02.08.1983   Lipník

                   Lenhardt  Ignác                                 06.08.1911-26.10.1992   Lipník

                   Bartoš  Ján                                        1911-2000   M. Čausa

          Tonhäuser  Ignác                              14.06.1912-11.04.1994   Morovno

                   Máček  Jozef                                     1915-           V. Čausa

                  

Lehota pod Vtáčnikom:

              +.:

                    Majthényi  Ladislav                          1576-1623     Sivý Kameň

                    Michalovič  Štefan Ľudovít  CSsR  24.08.1912-13.04.1993   Podhradie

              ž.:     

                    Božík  Marek                                     14.04.1946

                    Michalka  Pavol, SDB, ThLic.            12.08.1961

 

Nováky:

              +.:

                     Tarnóci  Štefan, SJ                        20.08.1626-30.06.1689

                     Majténi  Jozef                                 14.04.1790-12.01.1876

                     Majténi  Adolf                                  10.06.1814-14.05.1871

 

Prievidza:

              ž.:

                   Vlčko  Viliam                                     1955

                   Bezák  Róbert, ThLic.,CSsR            01.03.1960

                   Raab  František, CSsR                     1965          susp.

                   Pakoš  Pavol                                      25.07.1966

                   Ďuračka  Martin                                  02.11.1972

                   Seko  Roman                                     10.06.1973

                   Ruttkay  Erich                                     15.06.1974

                   Klimant  Miroslav, ThLic.                    16.03.1975

                   Huliak  Michal  František, OSB           19

                   Slezák  Pavol                                      1980         susp.

                   Hricko  Dušan, OCD                           1982

                       

 

              +.:

                        Dubravka  Atanáz, Sch P.                   23.04.1659-04.10.1710

                   Liczey  Ján                                                              -00.05.1714

                   Chilko  Ján  Imrich , PhDr.                             1661-1736

                   Kubranský  Ladislav, Sch P.               24.11.1683-28.10.1738

                   Bielický  Augustín, Sch P.                   23.11.1693-18.01.1738

                        Kamečanský  Juraj                                        -

                   Sindler  Žigmund, Sch P.                    23.03.1695-26.08.1772                     

                   Beláni  Hermenegild, Sch P.                1703-22.04.1771

                   Gramantik  Matej                                            -06.021766

                   Neográdi  Imrich, Sch P.                      1729-1777

                   Polóni  Ignác                                                  -14.04.1796

                   Bulla  Eduard, Sch P.                            1739-1800

                  Fegyveres  Ján  Nep.                          1744-20.02.1825

                  Bulla  (Bolla)  Jozef  Alojz                    1771-03.01.1826

                  Porubský  Ján  Ignác                                    -05.01.1822

                  Pinka  Lukáš                                                  -15.12.1822      

        Koremmer  Ján                                      1778-1843

        Portes  Karol  Gabriel, O. Praem.         14.03.1781-11.09.1822

        Juris  Michal                                            1825-1901

        Hojič  Martin                                            06.09.1845-15.02.1912

        Gramantik  Juraj                                     28.04.1848-26.09.1916

        Bresztyenszky  Ľudovít                          27.05.1858-25.08.1889

        Schloszár  Ján                                         1858-

        Roháč  Bartolomej                                 01.08.1859-08.01.1944

        Živný  Ján                                               12.10.1861-24.07.1923

        Urban Ladislav  Vavro, OFM                 1861-07.06.1946

        Záni  Fridrich  Valentín, OFM                1863-01.8.1936

        Záni  Ján                                                28.04.1872-21.06.1944

        Brezina  Ján                                           01.12.1872-02.01.1945

        Honiss  Juraj                                         1873-12.03.1899

        Pálik  Jakub                                           15.12.1875-01.12.1932

        Pálik  Arsénius                                      1876-

        Leporis  Ignác                                       01.08.1876-04.01.1954

        Gramantik  Augustín                             26.03.1877-

        Gramantik  Vavrinec, SJ                      07.08.1882-26.01.1956

        Kuchárik  Ján                                        23.05.1883-30.03.1955

        Ďurják  Ignác                                         1884-

        Čerei  Štefan                                         20.08.1885-07.02.1964

        Havran  Karol                                         1889-

        Ďurkovič  Štefan                                    13.07.1890-01.07.1943

        Nedeliak  Augustín  Bohdan                 13.08.1890-17.07.1969

        Herodek  Štefan                                    27.10.1892-06.11.1954

        Petráš  Lukáš                                        02.11.1894-25.03.1966

        Záň  Jozef                                              19.12.1903-11.01.1977

        Mišík  Mikuláš                                         25.11.1907-29.12.1981

        Ondruš  Ján                                            02.12.1908-18.03.1979

        Klucha  Rudolf                                        22.01.1909-28.07.1984

        Lihotský  Pavol                                       15.08.1910-24.09.1986

        Pastor  František                                    22.09.1910-1995

        Záň  Augustín                                         01.06.1911-01.06.1999

        Pastor  Ján, ThDr., JUDr., Msgr.           27.01.1912-08.11.1988

        Mečiar  Kamil, ThDr.                              17.08.1912-25.02.2002

        Katrenčík  Mikuláš                                 30.11.1913-06.10.1945

        Zimáni  Gejza                                         1913-

        Orješek  Ľudovít, CM                            1917-

          Duchoň  Vojtech                                                06.02.1929-06.03.2013

 

 

 

Prievidza - Veľká  Lehôtka:

              ž.:

                   Kaniansky  Jozef                               17.11.1944   Hradec

 

              +.:         

                   Drozd  Štefan,ThDr.                         23.12.1907-07.02.1979   Hradec

                   Drozd  Lukáš                                     22.04.1910-            Hradec

                        Šmida  Michal                                    15.09.1916-1990

 

 

 

Sebedražie:

              ž.:

                   Hypius  Václav, CSsR, ThLic.            1967

          Michalovič  Pavol, ICLic.                    08.08.1968

                    Hraňo  Marek                                      11.06.1981

 

 

DEKANÁT  SLOVENSKÁ  ĽUPČA

 Brusno:

              +.:

                       Plško  Ondrej                                    09.04.1906-10.09.1982

                   Balko  Michal, ThDr.                         01.03.1910-29.01.1965

 

 

Medzibrod:

              +.:

                       Fodor  Michal, st.                               1763-07.11.1846

                   Vadányi  Jozef                                   15.11.1776-14.06.1849   Ľubietová

                   Cserháty Ján                                      01.05.1789-25.06.1856   Ľubietová

                   Fodor  Michal, ml.                              31.08.1815-05.06.1897

                   Sebestyén  Štefan                             12.07.1865-27.04.1939

                   Krébes  Július                                    03.04.1903-09.11.1958   Hiadeľ

                   Huťka  Jozef                                       28.03.1906-15.02.1972

 

 

Podkonice:

              +.:         

                   Bobák  Juraj                                      1827-02.06.1860

                   Fľaška  Jozef, SVD                           1921-1977

 

Poniky:

              +.:

                        Havas  de  Gomor  Vojtech              23.09.1865-07.11.1928

 

 

Priechod:

              ž.:

                       Strečok  Ľubomír                                 19

                   Strečok  Ján                                        27.04.1981

                  

              +.:

                   Podluzsány  Žigmund, SJ                                     -20.01.1758

                         Selecký  František                             02.04.1868-12.03.1943

 

Selce:

              ž.:

                   Zauška  Ján, SDB, ThLic., Ing.          07.08.1946

                   Mesik  Dušan                                       04.08.1963

 

              +.:

                       Kubanček  Jozef                                09.03.1778-02.01.1824

                   Mesik  Andrej                                     02.07.1792-03.06.1866

                   Caban  Ondrej                                   07.12.1813-02.05.1860

                   Szumrak  Ján                                     21.06.1823-27.05.1907

                   Mesik  Vajda  František, Mons.         24.10.1880-22.02.1941

                   Toth  Alojz                                          1892-

                    Očenáš  František, Mons.                 31.05.1922-05.06.2016

 

 

Slovenská  Ľupča:

              ž.:

                        Moravčík  Marek                                 01.02.1975

                   Petrík  Jozef                                       09.12.1975

                       Gregor  Marián, ml.                             29.04.1979

 

              +.:

                        Bossányi  Jozef                                                  -20.03.1748

                   Kovalský  Samuel                                       1713-17.09.1757

                   Sartoris  Jozef                                                      -09.03.1833

                   Horčin  Ján                                                            -18.01.1842

                   Scherer  Jozef                                   18.01.1792-23.04.1866

                   Čellár  Ján                                          12.09.1813-19.10.1885

                   Fodor  Anton                                      24.04.1845-03.09.1914

                   Hiadlovský  Jozef                              14.10.1855-25.04.1914

                   Bobok  Rudolf                                    17.07.1859-27.01.1931

                   Havran  Ján                                         09.09.1860-21.01.1935

                   Bobok  Arnold                                    04.04.1876-30.10.1924

                   Horáček  František                             27.01.1889-02.06.1939

                  

 

DEKANÁT  ŠAHY

 

Demandice:

             +.:

                  Palkovič  Imrich, SJ                          25.10.1704-15.08.1759

                       Balla  Ján                                          30.11.1919-

 

Hokovce:

              ž:

                     Lormusz  Ján                                  12.04.1968

             +.:

                    Fazekaš  Ludovít                              1892-

                    Daniš  Jozef                                                 -1938

                    Tóth  Jozef

                    Tóth  Ján

                    Kovács  Ján                                        1904-

                         Daniš  Ludovít                                    1914-1976

                    Píry  Jozef                                           02.11.1918-2004

                    Daniš  Andrej                                       09.11.1919-1986

                    Lormusz  Ludovít                                 13.04.1921-

 

                 

Horné Turovce:

             +.:

                       Somogyi  Štefan                                1918-

                   Kuzma  Jozef                                    22.08.1923-

 

 

 

Ipeľské Predmostie:

             +.:

                  Szabó  Pavol                                    20.01.1752-30.08.1835

                       Timár  Imrich                                     21.10.1920-

 

Plášťovce:

             ž.:

                       Jurák  Dušan                                    14.12.1949

                   Sztyahula  László, ThDr.                  15.11.1950

 

             +.:

                   Stibla  Augustín                                1868-

                   Buchna  Viliam                                  03.01.1889-24.12.1980

                   Weiss  Ján                                        16.10.1920-

 

Šahy:

             +.:

                        Bussay  Teodor                                1877-

                   Lipcey  Andrej                                  1890-

                   Lestár  Štefan, ThDr.                       17.08.1899-     Hrkovce

                   Sinkó  Ján                                         20.11.1900-      Hrkovce

                   Túry  Ľudovít                                     1914-

          Antal  Jozef                                       19.06.1927-

 

 

 

Vyškovce na Ipľom:

             +.:

                  Peresleni  Pavol, SJ                        25.01.1630-06.01.1689     Preseľany

                  Fehér  Koloman, OSB                     11.04.1842-27.10.1909

                       Bartal  Ľudovít                                 14.03.1917-

                   Moksó  Ján                                      22.11.1919-

 

 

DEKANÁT  VEĽKÝ  KRTÍŠ

 

Balog nad Ipľom:

             ž.:

                Mics  Imrich                              02.11.1938

                   Naszvadi  Alexander                        30.10.1950        Sečianky

                   Dobos  Peter, Mons.                        27.06.1951

                         Gyurász  Pavel                                                       1987

 

             +.:

                   Liptai  Anton                                     1802-1870

                   Strehár  Dezider                              02.01.1901-            Sečianky

                   Zolcner  Imrich                                10.07.1917

                   Takáč  Jozef                                     03.09.1919-             Kleňany

          Cseri  Ján                                         14.09.1920-1985

          Nagy  Štefan                                     04.03.1932-2003

 

 

Bušince:

             ž.:

                  Václavík  Vladimír                            28.03.1987       Kirť

              +.:

                  Kamenský  Tibor                                             -15.02.1994    

                

            

Čebovce:

             ž.:

                        György  František                              21.09.1951

                    Balga  Zoltán                                                1985

                    Pintér  Zoltán                                                1988      (susp.)

 

           +.:

                   Seder  Fabián  Ján, OSB                 23.06.1748-13.12.1859

                  

            

 

Dolné Plachtince:

 

 

 

Hrušov:

             +.:

                       Ernyei  Ľudovít                                          1854-1936

 

 

Modrý Kameň:

             ž.:

                       Benkocs  Gabriel                            25.12.1955    Pôtor

                       Toldy  Marián                                    01.08.1967        (susp.)

             +.:

                   Ďurkovič  Jozef                               02.03.1912-1973

 

 

Nenince:

            ž.:

                      Diós  Ladilav                                     14.02.1977

 

            +.:

                  Kováč  Pavel                                              1698-

 

 

Olováry:

             ž.:

                 Vizi  András  Gabriel , OSPPE          1971

 

 

Opatovská Nová ves:

             ž.:

                      Urban  Jozef                                     24.08.1935

 

 

Sklabiná:

             +.:

                   Belák  Zoltán  Jozef                         13.12.1913-18.04.1988

 

 

Veľká Čalomija:

             ž.:

                      Vanda  Karol                                     24.03.1956

 

             +.:

                   Tóth  Štefan  Zoltán                          01.05.1905-04.05.1984    Kosihy n. Ipl.

                    Ipoly-Stumer  Arnold, bisk.              18.10.1823-02.12.1886  Kosihy n. Ipl.

 

Veľký Krtíš:

            ž:

                 Bartoš  František, ThLic.                        21.06.1967

                 Colotka  Róbert, PaedDr.                 19.05.1970

                 Kubinec  Marcel, ThLic.                    23,07.1972 

 

 

Vinica:

             ž.:

                 Buday  Karol                                      11.09.1927     Dolinka

                 Belá  Tomáš                                        1988

 

             +.:

                   Szabó  Ondrej                                   10.01.1738-27.09.1819

                        Petressel  Ján                                   15.10.1896-1980

                   Korcsogh  Imrich                               17.10.1925-2009

 

 

Vrbovka:

            +.:

                    Kelemen  Ignác, O Praem.             16.09.1944

 

Želovce:

             ž.:

                      Garaj  Jozef, CM, Ing                        29.09.1948    Záhorce

 

             +.:

                   Kissimon  Jozef                                 21.02.1913-

 

 

 

DEKANÁT  ZVOLEN

 

 Budča:

              +.:

                  Plošic  Július                                      22.05.1819-19.05.1899

                       Futák  Ján, RNDr.                              13.01.1914-07.07.1980   Turová

                   Mistrík  Jozef                                     1918-            Turová

 

 

Dobrá  Niva:

              +.:

                       Raniak  Ján                                       20.06.1913-24.07.1997   Podzámčok

 

 

Kováčová:

              ž.:

                   Noga  Stanislav                                 03.03.1960

                   Volko  Ľuboš                                     19.11.1965

 

              +.:

                       Gašparík  Július                                   24.05.1915-15.03.1989    

 

Sása:

              ž.:

                       Párničan  Pavol, ThDr.                            11.12.1952      B. Lehôtka

 

              +.:

                       Reguli  Abrahám  Štefan                                     -1718   Pliešovce

                   Pauchner  Vít                                                       -17.05.1765 

                   Škoda  Ján                                        12.11.1798-18.07.1861   B. Lehôtka

                   Janek  Martin, CM                             09.05.1913-11.11.1943   B. Lehôtka

 

 

Sielnica:

              ž.:

                       Kuchárik  Roman                              16.11.1967

 

              +.:

                       Sitár  Pavol                                       04.12.1920-06.02.1993

 

 

Sliač:

              +.:

                        Čižmarovich  Andrej                          07.101847-21.01.1898

                   Koleštík  Pavol                                  11.11.1878-19.05.1927

 

 

Tŕnie:

              +.:

                   Homolkay  Andrej  František             1580-

                   Országh  Alexius                                1885-           Ž. Breznica

 

 

Zvolen-mesto:

              ž.:

                       Laburda  Karol  Valentín, OP                 1956

                  Slovák  Vladimír, ThLic.                          07.10.1964

                   Krajčík  Ján, Msgr.                                 10.04.1964

                   Bublinec  Marián, Mons., ThDr., PhD             31.03.1966

                   Maťašovský  Norbert                              06.06.1969   (susp.)

                   Koppal  Branislav, Ing., PhLic.               07.06.1969

                        Šmidriak  Ondrej, ThDr., PhD.          01.09.1969

                   Felix  Martin                                            16.08.1976

                   Nociar  Krišpín  Vladimír  , OFM Cap.  25.02.1978

                        Sliačan  Miroslav                                    02.05.1979

          Čunderlík  Štefan                                   11.11.1980      Lieskovec

          Brutovský  Boris                                     27.04.1983

          Jáger  Dominik                                       1984                  Lieskovec

             Jáger  Ján                                                          05.02.1986        Lieskovec

                  

 

              +.:         

                   Fidicinis  Ignác                                  1773-23.04.1813

                   Meszároš  Jozef                                19.11.1776-14.07.1850

                   Meszároš  Štefan                                       -28.01.1823

                   Holéry  Imrich                                             -09.11.1844

                   Kozáček  Jozef, Dr.                           02.07.1807-26.03.1877

                   Petrovič  František                             03.12.1810-18.03.1867

                   Divald  Montán                                   20.06.1823-07.03.1864

                   Hermann  Pavol                                 04.06.1862-14.09.1936

                   Burka  Karol                                        23.06.1874-25.12.1915

                   Jekkel  Jozef                                      05.12.1886-06.12.1951

                   Špilka  Vavrinec  Tibor, O.Praem.    10.03.1898-14.09.1955

         Jánosi  (Janiczek)  Jozef, SJ            22.04.1898-06.05.1965  

                   Weis  Viliam                                      24.12.1908-04.11.2002

                   Hanuška  Jozef                                  18.02.1910-03.01.1983

                   Tóth  Ján                                            02.03.1912-14.04.1954

 

 

Zvolen-Sekier:

              ž.:

                       Krempaský  Ján, CisLic.                   23.06.1973    susp.

 

              +.:

                        Lehotský  Rudolf                              21.08.1908-          Kráľová

 

 

 

DEKANÁT  ŽIAR  NAD  HRONOM

 

Horná  Ves:

              ž.:

                   Paulík  Jaroslav                                24.02.1962       Dolná  Ves

 

 

Janova  Lehota:

              +.:

                        Dérer  Anton                                              -10.01.1773

                   Snierer  Ján                                               -1806

                   Barši  Jozef                                       23.02.1810-18.02.1893

 

 

Jastrabá:

              ž.:

                       Janúch  Tibor, SDB                           1952

                   Slašťan  Michal, Ing.                        09.10.1967

 

         +.:

                     Šitanc  Michal                                   07.09.1845-07.02.1879

 

 

Kremnica:

              ž.:

                   Markoš  Dominik                               04.10.1968

                   Mlynárik  Marián                                26.07.1972

 

              +.:

                        Schretter  Karol, SJ                           12.02.1644-20.07.1717

                   Raab  Martin                                                           -

                   Fridrich  Urban, OFM                         1690-22.11.1758

                   Osvald  Eustach                                 1709-1739

                   Ostertag  Benedikt                             1715-

                   Peverelly  Hieronym                                    -23.03.1751

                   Krausz  Michal                                             -08.04.1769

                   Gerda  Jozef                                               -22.10.1770

                   Krausz  Ján                                                  -06.07.1817

                   Vagner  Ferdinand                                      -20.11.1831

                   Vagner  Benedikt                               1750-03.04.1834

                   Mayer  Ján                                                  -

                   Ipovics  Alojz                                       1804-

                   Supan  Žigmund                                  18.01.1814-17.07.1881

          Szepeszy  de  Négyes  Jozef           07.06.1814-28.11.1913

          Vagner  František                               03.12.1817-14.04.1884

          Špánik  Ján                                         23.03.1822-04.08.1889

          Aschner  Teodor                                08.11.1824-14.04.1879

          Lolok  Jozef, CM                                16.11.1824-12.10.1913

                        Belházy  d. Bolosháza  Imrich            21.06.1826-23.04.1901

                   Buocz  Alexander                                01.10.1865-06.11.1933

                   Jozif  Ladislav                                      07.08.1871-25.11.1967     Lúčky

                   Janeček  Karol                                     23.06.1872-09.03.1955

                   Grosch  Adolf                                       27.02.1874-11.10.1947

                   Gríger  Mikuláš                                     22.11.1880-

                   Králik  Hugo  Ján, OFM                        1900-1968

                   Prokein  Anton                                      23.04.1910-1977     Lúčky

                   Seltsam  Ladislav                                 1913-

 

 

Kremnické  Bane:

              ž.:

                       Privitzer  Peter                                   02.02.1978

 

              +.:

                        Ertl  František                                    02.08.1794-26.03.1874

                   Tilesch  František                              15.07.1810-18.03.1889

                   Sztanyák  František                           10.03.1856-01.07.1911   Kunešov

                   Várnay  Vojtech                                  22.11.1890-06.04.1966

                    Wahlandt  Vincent                             05.09.1919-30.09.1985  D. Turček

                   Pisch  Emil                                        10.01.1922-17.11.1972   D. Turček

          Drienko  Alojz                                     04.03.1923-2008   Kunešov

 

 

Ladomierska  Vieska:

                 

              +.:

                       Smrtník  Benignus  Juraj, OFM          1650-09.09.1710   Vieska

                   Kremnicskay  Michal                          1657-1710   St. Kremnička

                   Braxatoris  Matej                                         -25.04.1749

                   Pullis  Juraj                                                   -

                   Vieskay  Jakub                                             -

                   Gaál  František                                      1898-           H. Opatovce

                   Gocník  Alojz                                        23.12.1905-19.11.1974

                   Skladan  Ján                                         20.12.1908-22.11.1986   H. Opatovce

                   Mokroš  Imrich                                      01.12.1909-1989   H. Opatovce

                   Valko  Jozef, Msgr.                               27.12.1913-23.08.1993   H. Opatovce

                   Sámel  Štefan, Msgr.                            17.09.1913-09.01.2004   H. Opatovce

 

 

 

Lovča:

            ž.:

                       Kabina  Jozef, SDB                           02.12.1973

            +.:

                        Majno  Juraj                                               -

                   Lovcsányi  Juraj                                         -1711

                   Homolkay  Andrej  Peter                           -04.02.1751

                   Filkorn  František                               10.12.1878-29.03.1960

                   Švehlík  Jozef                                    01.12.1884-08.08.1960

                   Hrmo  Jozef                                       17.07.1915-11.04.1978

                   Dekýš  Jozef                                      17.02.1918-27.11.1993   D. Trnávka

                   Hrmo  Albín                                        27.03.1919-08.01.2003

 

 

Lovčica-Trubín:

              ž.:

                        Masný  Alojz, SDB                            24.07.1928  

 

              +.:

                   Haško  Jakub, nitr. bisk.                    27.04.1622-19.10.1695      

                   Liszkovics  Ján  Anton                                          -15.03.1740

                   Karkuš  Ján                                                            -11.03.1747

                   Krcho  de  Trubín  et  Szulina  Pavol                    -26.03.1767

                   Pauliny  Andrej                                           -

                   Karkuš  Martin                                            -         

                   Péry  Kvido, OFM                                        1744-02.08.1794

                   Vincent  Michal                                  26.09.1884-06.05.1928

                   Koza  Matejov  Juraj                          04.01.1884-17.12.1973

                   Koza  Alojz, SDB                               08.07.1903-30.12.1988

                   Pavla  Vladimír, SJ                             10.02.1950-19.07.2014

 

 

Lutila:

              +.:

                        Ambrózy  Pavol                                          1814-20.12.1879

                   Kytkay  Jozef                                    19.11.1852-11.04.1888

                   Pružina  Michal                                  04.02.1915-21.01.1979

         Pinka  Ladislav                                  23.02.1917-11.02.1945

 

Nevoľné:

              ž.:           

                   Baláž  Michal                                     07.06.1984

             +: 

                   Baláž  Rudolf, Mons, BB. biskup      20.11.1940-27.07.2011

 

Piteľová:

              ž.:

                       Čabák  Martin                                     29.06.1937

                   Hudec  Ľubomír, Ing.                        26.08.1956

                   Štefanka  Pavol                                 18.03.1975

 

 

Slaská:

              ž.:

                        Hlaváčik  Miroslav                            11.07.1964

                   Páleník  Vladimír                             11.01.1977

                        Černák  Oliver                                  31.12.1980

 

 

Trnavá  Hora:

     +.:

     Puskailer  Vincent                                 11.05.1888-20.05.1959   Jalná

     Miklovič  Serafín  Anton, OFM             11.12.1912-19.11.1991   Kľačany

     Slašťan  Tomáš                                     30.12.1913-22.01.1975   Jalná

 

 

Žiar nad  Hronom:

              ž.:

                   Čaprnka  Ján, MUdr.                              05.02.1929

                   Buchta  Stanislav  Lukáš, O. Praem.    19.02.1960

                   Bohunický  Jozef                                   24.09.1973  (susp.)

                   Ďuríček  Andrej                                     18.12.1977

 

              +.:         

                   Kirkay  Ľudovít  Anton. OFM           1673-1747

                   Kapray  Martin  Rudolf                              -10.02.1742

                   Mialtro  Pavol                                            -04.04.1754

                   Sobovič (Sovovič)  Martin                        -09.01.1759

                   Šidlovič   Martin                                        -02.01.1760

                   Dulay  Gabriel                                           -01.05.1760

                   Mialtro  Juraj                                             -29.04.1762

                   Zilkay  Ján                                                 -

                   Zilkay  Lukáš                                             -05.04.1770

                   Konček  Adam                                           -31.08.1776

                   Liškovič  Martin                                         -

                   Palkovič  Lukáš                                         -

                   Raukay  Matej                                            -

                   Holinay  Jozef                                    1774-02.05.1806

                   Petruš  Štefan                                    29.10.1783-17.04.1831

                   Tergina  Pavol                                   25.01.1814-19.07.1888

                   Záhorský  Štefan                               14.04.1817-25.02.1863

                   Róm  Róbert                                      29.10.1906-12.12.1966

                   Hurtík  Jozef  (Čajka)                        12.06.1911-01.12.1989

                   Filus  Jozef, SVD                              22.08.1923-30.03.1999

                   Černay  Emil, SVD                            01.02.1923-2000

                   Marek  Miroslav                                 03.09.1924-2008

                   Záhorský  Július                                20.03.1929-16.03.2000

 

Žiar nad Hronom - Sedembolestná :

            ž.:

                       Juhaniak  Marián

 

 

                  

TOPlist