Založiť webovú stránku alebo eShop

Pochovaní v BBD

Pochovaní v BBD

 

DEKANÁT  BANSKÁ  BYSTRICA – mesto

 

Banská  Bystrica:

                       Tiless  František, can.                        15.07.1810-18.03.1889

                   Hulényi  Štefan, can, veľprep.           20.06.1819-08.02.1903

                   Hýross  Michal, can., prelát               17.12.1823-02.08.1908

                   Zeisel  vincent, prep., č. can.             26.03.1825-25.02.1901

                   Vissnyovszky  Ladislav, páp.prel.veľp.       27.06.1843-09.02.1915

                   Sándory  Július                                   02.10.1845-07.03.1930

                   Takacz  Koloman, can.                       29.06.1847-17.04.1920

                   Machovich  Izidor, can.                       16.05.1852-02.03.1915

                   Sztanyak  Frant., Dr. can., prep.        10.03.1856-01.07.1911

                   Bóry  Adolf                                           12.11.1865-20.03.1945

                   Gaál  Ľudovít                                       07.06.1870-1916

                   Škrábik  Andrej, Dr.,Msgr., bisk.        13.05.1882-08.01.1950

                   Kalmančok  Andrej                             29.06.1883-15.06.1954

                   Vajcík  Alexander, can.                       08.02.1887-09.06.1964

                   Málik  Rudolf, can.                              09.1.1888-26.05.1972

                   Hudec  Jozef                                      27.02.1897-05.05.1969

                   Briedoň  Daniel, ThDr.,Msgr., can.    26.03.1898-22.10.1963

                   Náther  Ľudovít                                    07.03.1902-05.10.1968

                   Krébes  Július                                      03.04.1903-09.11.1958

                   Slobodník  Jozef                                  01.02.1902-20.04.1951

                   Hríbik  Štefan, can.                              1913-05.12.1970

                   Mrva  František, OFM                                   -1960

                   Křenek  Jaromír  Ján, OFM Cap.         1923-1976

                  Škoda  František, Mons., Doc., ThDr., PhD.    18.07.1926-10.03.2016

                  

 

poch. v krypte:

                       Kohúth  Ján, can., ap. prot.                12.05.1852-06.03.1930

                   Čerei  Emil (Cserei)                          04.10.1859-27.11.1930

                   Havran  Ján, páp. kom., tit. bisk.       09.09.1860-21.01.1935

                   Holszky  Karol, can., prelát, veľpr.    27.10.1869-10.03.1957

                   Skalák  Augustín                                 23.08.1887-20.06.1961

                   Gortler  Anton                                           -

 

 

Donovaly:

                        Lepieš  Andrej                                             1809-29.07.1855

                   Bocskerik  Alojz                                09.09.1836-12.01.1904

                   Smida  Stanislav                               06.01.1912-30.09.1978

                   Miartuš  Anton                                   22.08.1914-28.06.1984

 

 

Staré  Hory:

                        Hrivnák  Juraj                                     10.08.1819-27.07.1898

                   Kallina  Ján                                         30.10.1879-1948

                   Chladný  Ignác, ThDr.                       30.06.1907-30.06.1977

                   Gregor  Ignác  Ľudovít, CCG           18.04.1908-1995

                   Lepp  František, ml.                          26.09.1911-15.04.1985

                   Jesenský  Dominik  ( Almáši )          15.02.1910-10.05.1977

                   Bednárik  Jozef, CSsR                     07.11.1921-1997

 

 

Tajov:

                       Rubesch  Ignác                                          -03.01.1846

                   Szimmer  Martin                                10.11.1806-01.02.1868

                   Gregor  Ján                                       14.01.1884-17.07.1945

                   Senček  Koloman                              10.09.1889-12.04.1940

                   Chovančák  Karol                               18.05.1906-..03.1991

 

 

 

Uľanka

                        Krištof  Martin                                            -1850   Jakub

                   Justh  Ján                                          03.05.1790-09.02.1856   Šp. Dolina

                   Kluch  Ján                                          20.05.1827-11.12.1902   Šp. Dolina

                   Hrivnák  Matej                                   20.02.1829-25.07.1917   Šp. Dolina

                   Csongrády  Štefan                            07.12.1863-17.01.1931   Šp. Dolina

                   Murgaš  Ján                                       02.05.1873-20.11.1948   Jakub

                   Jurovský  Stanislav, ThDr.                1905-1974

                   Murár  Jozef                                      25.05.1916-28.09.1984

                        Hanák  Jozef                                      21.03.1951-04.09.2013     Jakub

 

 

BANSKÁ  BYSTRICA – KATEDRÁLA

  

Badín:

                          Szlatínyi  Anton                                13.01.1807-12.12.1882

 

 

B. Bystrica-Radvaň:

                        Varzell  Ján                                                            -20.10.1830

                   Čižmarovich  Andrej                          07.10.1847-21.01.1898

                   Žembery  Jozef                                 20.02.1862-24.04.1950

 

 

DEKANÁT  BANSKÁ  ŠTIAVNICA:

 

Banská Belá:

                      Sklenár  František                             1799-1861

                  Oldinger  Anton                                 1832-1898  

                   Jurkovič  Emil                                   1891-1942

                  

 

Banská Štiavnica:

                Bačkor  Štefan                                                     -20.08.1909

                Beniak  Bernard  Jozef                                        -01.03.1829

                     Rappensberger  Viliam, Sch P.                          -

                      Csany                                                                    -

                  Jozif  Ladislav                                   07.08.1871-25.11.1967

 

 

Podhorie:

                   Buchna  Viliam                                  03.01.1889-24.12.1980

                   Kollár  Štefan                                    1912-

 

               

Svätý Anton:

 

                   Petrík  Joachim  Jakub, CCG             09.06.1909-02.08.1997

 

 

Štefultov:

                    Hatala  Lajoš                                         1817-1867   B. Studenec

                Etele  Karol                                                    -1920 ?  B. Studenec

                Dinka  Jozef                                  19.03.1887-16.01.1950 B. Studenec

                Tihányi  Andrej                            15.06.1890-1932   B. Studenec

                     Pavlovič  Gejza                                        1903-

       

 

 

Štiavnické  Bane:

                       Litassy  Ján                                       1844-1918

                   Nöll  Vojtech                                       31.03.1910-1981    Dekýš

 

 

DEKANÁT  BOJNICE:

 

Bojnice:

                     Turkovič  Alexej  Ján                                 -1691

                 Chilko  Ján  Imrich, PhDr.                 1661-1736

                  Fegyveres Ján  Nep.                       1744-20.02.1825

                  Majténi  Jozef                                   14.04.1790-12.01.1876

                  Buršak  Štefan                                  28.03.1833-03.07.1882

                   Medvecký  Karol                              08.06.1875-11.12.1937

                   Rudnay  Alojz                                   27.08.1859-04.03.1930

                   Ferjanec  Ján                                   02.06.1893-1950

                   Schrott  Ladislav                              11.03.1911-15.09.1984

                   Dobrovodský  Štefan  Michal          18.07.1922-1996

                     

 

Kanianka:

                      Hanko  Jozef                                     12.02.1913-1988 

                    Špetko  Jaroslav                                02.09.1965-2006

 

 

Koš:

                       Kluch  František                                 21.09.1845-01.04.1914

                   Gonda  Juraj                                      04.06.1848-10.02.1917

                   Pös  Jozef                                          22.12.1913-01.06.1986

                   Hromádka  Ladislav                           11.09.1920-18.08.2005  

        

 

 

Lazany:

                        Pintér  Michal                                              -21.10.1812

                    Laťák  Daniel                                     1815-14.02.1879

                    Bundzel  Jozef                                   28.02.1901-01.09.1966

 

 

 

Nedožery-Brezany:

                        Obonya  Martin                                 -20.02.1720

                        Gutha  Ján                                         24.06.1819-12.08.1890

                   Lukáč  Ignác                                      12.07.1854-14.09.1916

                   Petic  Peter                                        06.06.1901-15.01.1938

                   Kmeť  Anton                                       23.09.1905-25.01.2003   Pravenec

                       Lihotský  Pavol                            15.08.1910-24.09.1986

         Hromada  Jozef                                 16.11.1923-21.09.1994

                   Flimel  Štefan                                     17.08.1922-2010

                  

 

Nitrianske  Pravno:

                        Stenhubl  Jozef                                  03.10.1808-19.09.1870

                   Bresztyenszky  Jozef                         1812-1904

                   Wohland  Jozef                                  17.03.1831-23.09.1911

                   Bresztyenszky  Šandor                      1836-1905

                   Koczner  Jozef                                   1850-1909

                   Czeizel  Anton                                    1855-1948

                   Wesserle  Andrej                               1863-1935

                   Zeisel  Anton                                      1869-1939

                   Raitsits  František                               03.08.1873-23.03.1932

                   Stiffel  Ladislav                                   04.09.1877-23.09.1969

                   Czeizel  Ján, ThDr.                             02.03.1886-16.10.1969 

                   Tencer  Andrej                                    12.11.1890-17.11.1940

                   Petruch  Jozef                                    15.02.1893-27.02.1961

                   Leitmann  Anton, ml.                          05.07.1912-27.02.1982

                   Kočner  Jozef, ThDr.                         08.08.1922-18.02.1996

 

 

Opatovce nad Nitrou:

                   Važan  Imrich                                    21.12.1939-1999

 

 

Tužina:

                          Kuhajda  Andrej                                 11.10.1777-09.10.1831

                     Czeizel  Ignác                                    26.07.1838-03.05.1926

 

DEKANÁT   DETVA 

  

Detva:

                       Troszt  Jozef                                     19.03.1813-16.01.1890

                   Pitroff  Štefan                                    27.06.1850-02.02.1907

                   Štrbáň  Ján, Mons.                            23.06.1878-11.12.1960

 

 

Detvianska  Huta:   

                       Polóni  Ignác                                                        -14.04.1796

                   Červeň  Tomáš                                 28.07.1768-18.11.1814

          Lepp  Xav. František                                            -28.02.1827

                   Dvorský  Jozef                                  06.07.1790-18.03.1858

                   Tomkuljak  Peter                               15.06.1839-30.07.1894

                   Molnár  Jozef                                    26.01.1864-11.02.1902

                   Androvich  Vojtech                           05.05.1887-07.01.1918

                   Juhaniak  Ján                                    1911-19.08.1970

                   Pekár  Jozef                                     03.08.1919-09.07.1980

                   Chovan  Juraj                                    17.02.1929-2010

                    Kubiš  Ambróz                                  10.03.1944-30.09.2016

 

 

Hriňová:    

                    Klimo  Ján                                 21.01.1943-20.08.2007

                    Žilka  Štefan                             07.08.1951-01.01.2015       

 

 

Kriváň:

                            Hukel  Michal                                    25.02.1912-06.1991

 

 

Očová:

                       Farkaš  Vincent                                 17.01.1836-31.05.1924

                   Konôpka  Martin                                17.01.1914-19.10.1956

                   Láclavík  Martin                                 09.11.1914-13.09.1990

 

 

Vígľ. Huta-Kalinka:

                            Melcer  Juraj                                 27.02.1814-28.02.1869

 

 

Zvolenská  Slatina:

                   Korec  Pavol                                      15.01.1827-12.09.1877

                   Csutkay  Štefan                                 11.08.1829-21.02.1908

 

 

DEKANÁT  KLÁŠTOR  POD  ZNIEVOM

 

Horná  Štubňa:

                       Petrovich  Ján                                    1721-31.10.1782

                   Heimberger  František                      18.12.1843-11.09.1891

                   Holbay  Ľudovít                                  03.01.1865-04.10.1938

                   Bitterer  Karol                                     16.11.1888-20.05.1942

 

 

Kláštor  pod  Znievom:

                        Capko  Ignác                                             02.06.1849-03.01.1892

                        Vojtuššák  Karol                                25.04.1858-29.01.1931

                   Beníšek  Imrich                                         05.11.1864-27.07.1925

                        Miko  Juraj                                          11.08.1874-05.02.1955

                   Baraník  Ján, Msgr.                            01.05.1886-15.06.1945

                   Jankevič  Roman                                       1902-1951

                        Kramár  Karol                                     01.01.1893-23.10.1930

                        Eliáš  Oldrich  Mária  Michal         1910-1987

                   Hulla  Ján                                            07.12.1912-04.09.1987

                   Škoda  Jozef, SVD                            14.01.1913-11.10.1988

                   Valko  Jozef, Msgr.                             27.12.1913-23.08.1993

                   Šišan  Emil                                          07.11.1914-09.07.1984

 

 

Mošovce:

                       Longauer  Matúš                                       -1951

 

 

Slovenské  Pravno:

                       Barinka  Karol                                                       -19.01.1890

                   Székely  Ján  Bernard                      08.02.1878-14.10.1919

 

 

Turčianske  Teplice ( Háj ): 

                       Hančok  Ignác                                   17.07.1828-01.01.1901   Háj

                   Stiffel  Ján                                         11.04.1872-18.08.1954   Háj

                   Laca  Jozef                                       02.10.1929-28.10.1998

                   Bobrovský  Ľudovít                          30.08.1911-30.03.2002

                   Drienko  Alojz                                   04.03.1923-29.02.2008

                   

 

Socovce:   

                   Orszagh  Ján                                     16.05.1816-22.10.1888   Turč. Ďur

                   Orszagh  Emil                                    30.12.1882-17.05.1927   Ležiachov

                   Pánik  Jozef                                       24.04.1885-25.02.1929   Turč. Ďur

                   Ondrík  Emil                                       06.11.1910-13.10.2010

 

 

Turčiansky  Michal:

                   Szófa  Karol                                        1835-1915

                   Jung  Silvester                                    02.12.1879-16.10.1945

 

 

Turčiansky  Peter:

                       Riedl  Alojz                                        26.01.1820-20.08.1883   Necpaly

                   Bátor  Matej                                       24.02.1859-28.02.1946

                   Koleštík  Pavel                                 11.11.1878-19.05.1927   Necpaly

                   Dlugopolský  Jozef                          11.08.1890-14.05.1956

                   Tomeček  Vincent                            14.11.1891-30.11.1956   Necpaly

                   Pospiech  Jozef                                                   -1976

 

Valča:

                      Tomcsányi  Peter                                          1857-23.05.1884

                   Weiss  Viliam                                    24.12.1908-04.11.2002

 

 

DEKANÁT  KRUPINA

 

Bzovík:

               

Čekovce:

              

Dolný Badín:

                      Dedinský  Ján                                       1817-1904

                  Morávek  Baltazar                                 1871-1919

                  Gajar  Rudolf                                        24.09.1918-1996

 

Dudince:

 

Hontianske Nemce:

                    Weisz  Žigmund                               1849-1908

                   Kalina  Štefan, ThDr.                        24.12.1899-12.04.1985   Rykynčice

                   Homola  Ján, Sch P                          03.08.1909-14.03.1984

                   Oršin  Anton                                      28.07.1913-1978     Rykynčice

                   Šnajder  Ján                                      1956-08.12.1999

 

 

Krupina:

                   Mikulka  Juraj                                    24.04.1815-18.02.1886

                   Grnáčik  Jozef                                   04.02.1903-09.08.1948

 

Litava:

                        Trenkus  Andrej                                1836-1886

 

 

Sebechleby:

                       Engel  Pavol                                              17. st.   (pod hl. oltárom)

                   Gabriel  Ján                                               -1717    „

                   Schores  Juraj                                           -1727 (kapl. sv. Jozefa)

                   Münich  Daniel                                           -1729          „

                   Pižuch  Ondrej                                           -                   „

                   Priestll  Andrej                                   1700-1768          „

                   Hadbavni  Imrich                                        -1793  kapl. sv. Jozefa)         

                   Husár  Imrich                                              -1830          „

                   Karell  Izidor                                               -1853          „

                   Lauko  Michal                                    1832-1898

                   Kubina  Ján                                                 -

                   Šimuth  Jozef                                    30.05.1909-04.08.1980

                   Ližbin  Karol                                      26.01.1910-05.09.1963

                   Štámec  Jozef, SDB                        28.10.1922-01.19971997

 

 

Senohrad:

         Pinka  Ignác, ThDr.                                     -1766     krypta

                   Kube  Ignác, Th Dr.                                   -1797     krypta

                   Czingel  Ján                                               -1799

         Ondrejkovič  Ján                               1813-1895

 

 

Terany:

                    Matušík  Maurícius                           1867-06.08.1932     Šipice

                    Vadovič  Jozef                                  14.04.1922-2010     Šipice

              

 

DEKANÁT  LEVICE

 

Čajkov:

                    Hric  Ondrej

                Šarmir  Ján

                Novák  Jozef                                         1879-1917

                Štibravý  Justín                                     13.05.1908-1980

 

         

Hontianske Trsťany:

                Bricciades  Tobiáš                                               -1630

                Sabranovič  Ján  Juraj                                         -1693

                Černák  Mikuláš                                                    -1708

                Klempai  Ján                                                         -1709

                Dobronai  František                                              -1722

                Frívaldský  Štefan                                                 -1763

                Kocnár  Juraj                                                         -1783

                Balogh  Ondrej                                                      -1826

                Némethy  Rudolf                                                   -1908

                Petrek  Jozef                                      06.02.1888-1973

                Dzibela  Imrich                                    06.09.1919-1993

                   Piatrik  Jozef                                        1933-1995

 

 

Hronské  Kosihy:

 

Krškany:

                P. Markovič  Honorius  Anton

                Kolibay  Andrej

                Revházi - Procházka  Matej                        -1873

                Ernyei - Valach  Pavol                          1861-1930

                Pataky  Alexander                                1892-1958

           

Levice – mesto:

                         Dodek  Andrej                                   1866-1933

                    Bauer  Antal                                      1872-1945

                    Jurka  Jozsef

                    Mandy  Viktor                                     1877-1957

                    Mišar  Štefan                                      1880-1950

                    Repiský  Ján, Mons.                 23.08.1930-16.06.2017

                    

 

 

Levice – Rybníky:

           

 

Nová Dedina:

              

        

Pečenice:

           

 

Pukanec:   

                       Várady  Jozef                                           -

                   Hradil  Ignác                                             -1909

 

 

Santovka:

 

 

Žemberovce:

           

DEKANÁT  NOVÁ  BAŇA

 

Brehy:

                      Švaral  Ján                                        21.08.1911-12.12.1941

 

 

Hliník  nad  Hronom:

                       Kubis  Ignác                                                 1820-27.09.1890

                   Bogisich  Augustín                           08.12.1842-13.06.1904

                   Kliman  Andrej                                  24.06.1902-31.12.1980

                   Chmelo  Jozef                                  26.09.1921-05.06.2008

 

 

Horná  Ždaňa:

                       Strelka  Ladislav                                14.08.1912-09.11.1983

 

 

Kľak:

                  Klucha  Rudolf                                  22.01.1909-28.07.1984

 

 

Nová  Baňa:

                       Petyko  Alexius                                06.08.1822-17.04.1903

                   Domovich  Bartolomej                     24.08.1841-30.12.1922

                   Vlčák  Juraj                                      12.04.1855-06.01.1927

                   Rusko  Rudolf                                  28.03.1867-14.09.1951

                   Varnay  Vojtech                               22.11.1890-06.04.1966

                   Priner  Ladislav                               07.06.1918-17.05.1995

                   Šimunek  Anton                               23.04.1922-03.08.1990

 

 

Prochot:

                        Kulifaj  Tadeáš                                            1767-12.03.1850

                   Veronáč  Ján                                     11.07.1836-15.12.1888

                   Arvay  Štefan                                     11.06.1864-24.04.1905

                   Gašparík  (Gerlei)  Ferdinand          29.12.1874-16.07.1932

                   Formánek  Jozef                               16.03.1876-27.10.1919

                   Kočner  Jozef                                    16.03.1889-02.07.1963

                   Skladan  Ján                                      20.12.1908-22.11.1986

 

 

Rudno  nad  Hronom:

                   Dvihally  Vojtech                               14.101874-07.11.1931

 

 

Sklené  Teplice:

                       Fodor  Anton                                     24.04.1845-03.09.1914

                   Lauko  Ernest                                    29.03.1876-16.11.1947

 

 

Tekovská  Breznica:

                       Šimoni  František                               14.09.1885-08.08.1940

                   Longauer  Klement                            20.10.1899-20.02.1962

 

 

Veľké  Pole:

                       Schifferdecker  František                  06.03.1848-01.02.1919

                   Čellár  Jozef                                        03.07.1855-05.09.1932   Píla

                   Klein  Anton                                         31.10.1864-29.10.1932

 

 

Vyhne:

                  Kriváň  Alexander                                26.02.1910-03.08.1974

 

 

Žarnovica:

                       Hromada  Tomáš                               13.12.1793-03.07.1870

                   Janeček  Karol                                   23.06.1872-09.03.1955

                   Luknár  Karol                                      12.11.1911-18.06.1977

                   Marek  Miroslav                                  03.09.1924-2008

 

 

DEKANÁT  PARTIZÁNSKE

  

Bystričany:

                            Brezina  Ján                                       01.12.1872-02.01.1945

                            Obžera  Ján, ICLic.                             14.04.1951-04.11.2013

 

 

Horná  Ves:

                       Tichý  Ján                                                   -16.09.1832

                   Tencer  Ján                                       09.10.1844-15.03.1911

                   Prokein  Anton                                  23.04.1910-31.01.1977

                   Uhrovský  Jozef                                05.01.1919-25.07.1980

 

 

Kolačno:

                      Korec  Rudolf                                   27.09.1913-27.04.1980

 

 

Malé  Kršteňany:

                       Hlbina (Gašparovič)  Pavol              13.05.1908-21.10.1977   V. Kršteňany

 

 

Oslany:

                   Ujvári  Matej ( Zuskin )                      10.02.1852-01.05.1932

                   Polónyi  Juraj                                    1886-1956

                   Berényi  Lukáš                                  12.10.1890-17.08.1980

 

 

Partizánske-Šimonovany:

                       Schreiner  Karol                                                    -13.03.1842

                   Riššák  Ján                                        22.09.1792-05.01.1867

                   Pojtek  Ján                                                             -1918

 

 

Veľké  Uherce:

                       Bartáky  Juraj                                    10.04.1861-25.07.1913

                   Havas  de Gomor  Vojtech              23.09.1865-07.11.1928

                   Mihalyi  Emil  (gr. kat.)                       1872-1915

                   Kacina  Július                                    07.08.1888-30.04.1942

                   Hurtík-Čajka  jozef                             12.06.1911-01.12.1989

 

 

 

Zemianske  Kostoľany:

                            Gregorovič  Tibor                             14.04.1913-01.12.1983

 

 

DEKANÁT  PRIEVIDZA

 

Handlová:

                       Bičánik  Jozef                                    06.07.1915-26.03.1945

                  Jozif  Ladislav                                    07.08.1871-25.11.1967

 

 

Chrenovec:

                    Psotka  František                                      14.10.1870-19.04.1918       

                    Tonhäuser  Ignác                              14.06.1912-11.04.1994   Morovno

 

 

Prievidza:

                       Siláček  Ján                                        1702-1790

                   Juriss  Michal                                      16.09.1825-01.07.1901

                   Tamaškovič  Jozef                             02.02.1827-18.04.1901

                   Pfeirer  Anton, Sch P.                        1845-1920

                   Janny  Ladislav, Sch P.                      1848-1927

                   Roháč  Bartolomej                             21.08.1859-08.01.1944

                   Rozsahegyi  Ján, Sch P.                   1862-1912

                   Leitner  Jozef, Sch P.                        1866-1904

                   Missuth  Anton, Msgr.                        19.11.1866-03.02.1935

                   Záni  Ján                                             28.04.1872-21.06.1944

                   Pálik  Jakub                                        15.12.1875-01.12.1932

                   Leporis  Ignác                                    01.08.1876-04.01.1954

                   Kuchárik  Ján                                      23.05.1883-30.03.1955

                   Javorka  Ján, Msgr.                            03.05.1884-01.12.1949

                   Petrovič  Vavrinec                              1891-1978

                   Chura  Jozef                                       1893-1969

                   Petráš  Lukáš                                      02.11.1894-25.03.1966

                   Záň  Jozef                                           19.12.1903-11.01.1977

                   Mikuláš  Mišík                                      25.11.1907-29.12.1981

                   Pastor  František                                 22.09.1910-1995

                   Lenhardt  Ignác                                   06.08.1911-26.10.1992  

                   Katrenčík  Mikuláš                               30.11.1913-06.10.1945

                   Kliman  Jozef                                       23.08.1913-11.05.1986

                   Šmida  Michal                                      15.09.1916-1990

                   Mečiar  Kamil, ThDr.                            17.08.1912-03.2002

                Duchoň  Vojtech                            06.02.1929-06.03.2013

 

 

PD. - Veľká  Lehôtka:

                           Drozd  Štefan, PhDr.                         23.12.1907-07.02.1979    Hradec

 

 

 

DEKANÁT  SLOVENSKÁ  ĽUPČA

  

Brusno:

                       Tománek  Michal                              23.09.1781-11.02.1851

                   Valicsek  Teofil                                                    -07.12.1853

                   Lanič  Ján                                                            -18.09.1855

                   Plško  Ondrej                                    09.04.1906-10.09.1982

                   Balko  Michal, ThDr.                         01.03.1910-29.01.1965

 

 

Medzibrod:

                   Markuš  Jozef                                   31.10.1835-22.06.1902   Ľubietová

                   Kekát  Jozef                                      24.01.1862-16.03.1934   Ľubietová

                   Sebestyén  Štefan                            12.07.1865-27.04.1939

                   Kahay  Ján                                         25.06.1889-30.06.1945

                   Lenhart  Jozef                                    19.10.1911-02.08.1983

 

 

Podkonice:

                   Klózik  Ignác                                     19.01.1861-19.09.1918

                   Huťka  Jozef                                     28.03.1906-15.02.1972

 

Priechod:

                          Mikuška  Michal, OCD                      01.12.1929-06.02.2010

 

 

Poniky:

                   Jekkel  Jozef                                     05.12.1886-06.12.1951

                   Majer  Stanislav                                 04.11.1924-21.04.1995

  

Selce:

                        Straka  Juraj                                        20.04.1812-20.03.1881

                   Szumrak  Ján                                      21.06.1823-27.05.1907

                   Šujanský  František                            01.04.1832-20.05.1907

                   Mesik-Vajda  František, Msgr.            24.10.1880-22.02.1941

                   Kapitán  Anzelm                                  03.02.1902-20.10.1977

                   Očenáš  František, Mons.                  31.05.1922-05.06.2016

 

 

 Slovenská  Ľupča:

                   Delath  Jakub                                           -08.05.1695   v krypte

                   Jančo  Jakub                                            -12.07.1712

                   Garday  Martin                                          -1727   vo svätyni

                   Chvála  Michal                                          -04.05.1772

                   Stranauský  Imrich                                    -29.02.1824   v krypte

                   Hangay  Anton                                           -02.07.1839

                   Čellár  Ján                                         12.09.1813-19.10.1885

                   Slobodný  Eugen                              29.07.1846-23.11.1912   Moštenica

                   Burka  Karol                                       23.06.1874-25.12.1915   Moštenica

                   Zubrický  Ondrej                                29.11.1886-13.10.1963   Moštenica

                   Vlachovič  Štefan                               17.09.1912-11.06.1982

 

 

DEKANÁT  ŠAHY

 

Demandice:

           

Hokovce:

                       Mechler  Josef                                          -1851

                   Suteo  Štefan                                   1822-1893

                   Daniš  Jozef                                             -1938

                   Balazsy  Dezsó                                          -1962

                   Bruckner  Ladislav                            03.02.1911-1988

                   Daniš  Ludovít                                   10.05.1914-1976

                   Daniš  Andrej                                     19.11.1919-1986

                   Píry  Jozef                                          02.11.1918-2004

 

               

Horné Turovce:

 

 

Ipeľské Predmostie:

 

 

Plášťovce:

                        János                                        1920-1999

             

 

Šahy:

              

 

Vyškovce na Ipľom:

              

 

DEKANÁT  VEĽKÝ  KRTÍŠ

 

Balog nad Ipľom:

                   Takacz  Joszef                                 03.09.1919-1993     Kleňany

                        Cseri  Ján                                          14.09.1920-1985

                    Nagy  Štefan                                     04.03.1932-2003

 

 

Bušince:

 

            

Čebovce:

                  

            

Dolné Plachtince:

 

 

Hrušov:

           

 

Modrý Kameň:

                    Žigovényi  Fabián                                                -1799

                    Blaško  Ján                                                           -1893

                    Michalík  Ján                                                         -1978

                    Valek  Ondrej                                     31.10.1945-2001

              

 

Nenince:

             

 

Olováry:

 

 

Opatovská Nová ves:

            

 

Sklabiná:

 

 

Veľká Čalomija:

 

 

 

Veľký Krtíš:

 

 

Vinica:

                      Korcsogh  Imrich                              17.101925-2009

                      Dombi  František                              04.01.1915-02.11.2015

 

 

Vrbovka:

 

 

Želovce:

              

DEKANÁT  ZVOLEN

  

Budča:

                      Márik  Pavel                                      17.01.1854-05.09.1923

                   Futák  Ján, RNDr.                             13.01.1914-08.07.1980   Turová

 

 

Dobrá  Niva:

                        Novosad  Juraj                                  18.05.1836-11.06.1904

                   Frommeyer  Vojtech                          25.01.1874-04.03.1924

                   Judiak  František                                20.10.1940-200          

 

Kováčová :      

                    Veselý  Ľudovít                                28.09.1910-14.12.1944  M. Hrob          

 

 

Sása:

                       Trúchly-Sitniansky  Andrej                09.11.1841-28.10.1916

                   Puskailer  Vincent                             11.05.1888-20.05.1959

                   Tóth  Ján                                            02.03.1912-14.04.1954

                   Janek  Martin, CM                             09.05.1913-11.11.1943   Bz. Lehôtka

 

 

Sielnica:

                       Laho  Matej                                       18.02.1787-1841

                   Ohríval  Juraj                                    17.07.1868-21.06.1925

                   Zárevucký  Anton                             17.01.1911-02.01.1993

                   Sitár  Pavol                                       04.12.1920-06.02.1993

 

 

Sliač:

                      Záhorský  Štefan                                14.04.1817-25.02.1863

                   Kačka  Jozef                                      03.03.1865-20.03.1938

                   Kmeť  Štefan, ThDr.                          13.07.1868-1955

                   Šalát  Anton                                        13.06.1892-17.09.1944

  

Zvolen:

                   Meszároš  Štefan                                                 -28.01.1823

                   Matuškovič  Martin                             03.11.1851-07.01.1919

                   Herman  Pavol                                   04.06.1862-14.09.1936

                   Ďurkovič  Štefan                                13.07.1890-01.07.1943

                   Paldauf  Štefan                                  09.06.1892-1972

                   Hanuška  Jozef                                  18.02.1910-03.01.1983

                   Lučiviansky  Július                             20.11.1916-1991

                   Opálka  Štefan                                   26.04.1948-1996

                   Raniak  Ján                                        20.06.1913-24.07.1997

                   Golis  Stanislav  Vincent, OP            09.03.1950-14.02.2005

                   Gajdoš  Tomáš  Ferdinand, OP        01.06.1922-19.03.2008

 

 

DEKANÁT  ŽIAR  NAD  HRONOM

 

 

Janova  Lehota:

                        Weiterschutz  Jozef                           20.06.1887-06.03.1945

                   Leitmann  Anton, st.                            19.03.1833-02.2.1889

 

 

Kremnica:

                       Belházy  de  Bolosháza  Imrich           121.06.826-23.04.1901

                   Plošic  Július                                        22.05.1819-19.05.1899

                   Matunák  Michal                                   17.07.1866-15.12.1932

                   Róm  Róbert                                         29.10.1906-12.12.1966

 

 

Kremnické  Bane:

                       Hrabovec  Alojz                                20.06.1841-16.10.1907   Kunešov

                   Felix  Vojtech                                    19.09.1882-07.01.1957   Krahule

                   Pisch  Emil                                        10.01.1922-17.11.1972

 

 

Ladomerská  Vieska:  

                   Húska  Martin                                   02.01.1849-15.03.1914

                   Kocák  Michal                                   26.09.1880-29.09.1953

                   Gocník  Alojz                                   23.12.1905-29.11.1974

                    Šiško  Július                                    19.10.1883-31.07.1957  H. Opatovce

 

 

Lovča:                                   

                   Longauer  Ján, can.                           27.10.1868-28.10.1936

                   Ludvigh  Gejza                                   18.03.1877-16.11.1944

         Švehlík  Jozef                                     01.12.1884-08.08.1960

         Hrmo  Jozef                                        17.07.1915-12.04.1978

         Dekýš  Jozef                                       17.02.1918-27.11.1993   D. Trnávka

         Hrmo  Albín                                         27.03.1919-08.01.2003

 

 

Lovčica-Trubín:

                   Szepessy  Jozef                                 07.06.1814-28.11.1913

                   Briestanský  Jozef                               16.09.1852-24.10.1924

                   Matyassovics  Ján                               06.05.1856-25.01.1904

                   Pavla  Vladimír, SJ                              10.02.1950-19.07.2014

                  

 

 

Lutila:

                       Valach  Mikuláš                                 16.12.1901-04.09.1978

                   Pružina  Michal                                 04.02.1915-21.01.1979

                       Pinka  Ladislav                                  23.02.1917-11.02.1945

         Lang  Pavol                                       02.07.1918-06.05.1981

 

 

Nevoľné:

                   Stenhubl  Ambróz                             16.12.1887-10.02.1973

                   Schubert  Emanuel                           05.12.1903-11.05.2001

                   Baláž  Rudolf, Mons.                        20.11.1940-27.07.2011

 

 

Piteľová:

                       Damko  Anton                                   06.01.1892-05.02.1970

 

 

Slaská:

                      Schwantner  Štefan                            20.11.1820-05.05.1901

                   Hainrich  Ján                                       25.04.1863-11.06.1917

 

 

Trnavá  Hora:

                       Gregorovits  Ferdinand                      15.06.1844-12.06.1912

                   Slašťan  Tomáš                                  30.12.1913-22.01.1975

 

 

Žiar  nad  Hronom:

( krypta ):  Berchtold  František, bisk.             24.06.1730-14.08.1793

                   Zerdahely  Gabriel, bisk.                 16.10.1742-05.10.1813

                   Molnár  František                             04.07.1765-12.05.1822

                   Makay  Anton, bisk.                          24.02.1756-08.01.1825

                   Belanský  Jozef, bisk.                      20.06.1769-04.01.1843

                   Moyses  Štefan. bisk.                       24.10.1797-05.07.1869

                   Rimely  Karol, bisk.                           04.02.1825-13.01.1904

                   Blaha  Marián, bisk.                          10.07.1869-21.08.1943

                   Šimuni  Jozef                                    19.06.1892-02.01.1954

 

( cintorín ) :

                        Chrástek  Michal                               29.05.1825-28.06.1900

                   Ďateľ  Ján, Msgr.                              24.10.1847-04.11.1928

                   Vetzel  Štefan, can.                          26.12.1854-22.05.1913

                   Poláček  Ján                                     28.12.1864-29.01.1933

                   Halko  Zoltán                                     19.08.1873-26.04.1933

                   Tomáš  Štefan  Alex, OFM               1901-1971

                   Sámel  Štefan, Mons.                       17.09.1913-09.01.2004

TOPlist